צילום חתונות dslr

dslr לסרט מושלם באיכות גבוה! מצלמת dslr מספקת מיצוי מקסימלי של יכולות הטכנולוגיה בעולם הצילום בשילוב עדשות צילום חדשניות וצלמים מוכשרים הסרט של החתונה לא ישאיר עין אחת יבשה !!!

השימוש במצלמת DSLR – Digital Single-Lens Reflex לחתונה משמעותו אחת: לרתום את הטכנולוגיה החדישה ביותר לאירוע שלכם.

אספוסה צלמים, מחלוצי השימוש במצלמות DSLR בישראל, מציעים לזוגות הנישאים להפוך לשחקני קולנוע למשך ערב אחד קסום. ההתרגשות שלפני, הכניסה לחופה, החתימה על הכתובה, שבירת הכוס, הריקודים התזזיתיים – מצלמת ה- DSLR קולטת הכול ברגש, בתקריבים צבעוניים וחדים ובטשטושים המשאירים מחוץ ל’פריים’ את כל הרעש.

צוות צילום הוידאו שלנו מתמחים בהפעלת הציוד המתקדם והאיכותי שברשותם, מצלמים בטכנולוגיית HD ושולטים בפוקוס ובניגודיות באופן מעורר התפעלות. הבחירה בטכנולוגיה עילית זו חשובה במיוחד, שכן בחתונות – בניגוד לסרטים – אין ‘טייק’ שני. מה שהונצח הוא מה שקיים, ואם הצילום נעשה באופן מושלם, טעם השלמות ימשיך ללוות אתכם בעתידכם המשותף.

צילום וידאו ב DSLR – רואים את ההבדל

את תוצאות השימוש במצלמות ה-DSLR רואים מיד: במהלך האירוע מתקבלים צילומים ו’שוטים’ בלתי נשכחים, ועריכת החומרים מאפשרת את הליטוש הסופי והמדויק. החתן והכלה הם השחקנים הראשיים בסרט של חייהם, ובסופו של יום הם נהנים מסרט חתונה עוצר נשימה ברמה ובאיכות של סרט קולנוע.

הביאו את טכנולוגיית העתיד לחתונה שלכם – התקשרו אלינו:

השאירו פרטים ותכף חוזרים אליכם:

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם:

סרטוני DSLR שמעניקים משמעות חדשה לביטוי צילום חתונות, בואו להכיר, לראות ולטעום מהצוות המנצח של אספוסה.

מאמרים

קליפים לחתונה

התרשמו ממגוון הקליפים והסרטונים לחתונה שבוצעו על ידי אספוסה

וידאו טיזר לחתונה

וידאו פתיחה שהוא בעצם הטיזר לאירוע המצולם, הוידאו מכיל בתוכו תקציר של כל האירוע