בוק בר מצווה

מחפשים אחר צוות מקצועי לצורך צילום והפקת בוק לבר מצווה? תצלומי סטודיו ותצלומי חוץ אמנותיים שייערכו לידי אלבום קסום? באספוסה נשמח ללוות אתכם ולייצר למענכם בוק בר מצווה מושלם.

הגעה למצוות היא מועד מרגש גם לבנים וגם לבנות; גם הם וגם הן מחכים לאותו רגע – בו הם נפרדים מהילדות והופכים לבני נוער. תיעוד מצולם של התקופה הזו מהווה מזכרת מרגשת הן להורים והן לילדים לכשיגדלו.

אז אפשר כמובן לעשות את זה בעצמכם, עם המצלמה שיש ברשותכם, אבל לא ניתן להשוות צילום חובבני לצילום מקצועי, עם ציוד מתקדם, תאורה נכונה ואם יש רצון גם תפאורה והעמדה. מה גם שאת התמונות שאנו מצלמים בעצמנו – אנחנו ברוב המקרים מותירים לבסוף בקבצי מחשב, ואילו אלבום תמונות ערוך כראוי הוא מזכרת שתישאר לעד.

בוק לבר המצווה – גם בנים אוהבים להצטלם

מי אמר שבנים לא אוהבים להצטלם? בעיקר כשזה לקראת אירוע בר המצווה הקרב ובא, גם בעלי הביטחון וגם הביישנים יותר שמחים לעשות את זה ונהנים מחווית הצילום של בוק בר מצווה.

בוק לבר מצווה ניתן לצלם או בסביבה הטבעית של בנכם או באתר צילום מיוחד וכן בסטודיו. את התמונות הנבחרות אנו עורכים ברמה גבוהה ובאיכות שאינה מתפשרת.

מעוניינים לראות כיצד זה נראה? להתרשם מעבודות הצלמים? אתם יותר ממוזמנים לבקר בגלריות צילומי בוקים לבר מצווה, האלבומים הדיגיטליים וגם בגלריה הכללית של התמונות והסרטונים, לראות איזה בוק אפשר ליצור בעזרת תמונות ואפקטים, לקבל רעיונות ולהתרשם מהאיכויות.

אספוסה מתמחה בצילומי אירועים מכל סוג, בצילום תיעודי וצילום אומנותי, פה תמצאו אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים ותוכלו להנות מתוצאות מצוינת שילוו אתכם שנים ארוכות.

השאירו פרטים ותכף חוזרים אליכם: