בוק בת מצווה

רגע עצרי ! אחרי סט צילומים בלוקיישנים מגניבים הבוק שלך יהיה מדהים וייחודי כי אין עוד אחת כמוך!!

הילדה האהובה שלכם הגיעה לגיל המצוות וכעת היא עומדת במרכז תשומת הלב. עיקר שאיפותיהן של הבנות בגיל זה, הוא כמובן עריכת אירוע בת מצווה מפוצץ ומרשים שישאיר אבק לכל ה”המתחרות” האחרות (החברות), ואחד המרכיבים החשובים לבת מצווה מושלמת הוא כמובן בוק הצילומים של הילדה.

המשמעות של בוק בת מצווה מקצועי

אלבום הצילומים של הבת מצווה הוא קודם כל מזכרת מרגשת וייחודית, שנשארת עם המשפחה לכל החיים. בוק בת מצווה מקצועי מנציח את הגיל המיוחד שאליו הגיעה הילדה והוא הופך אותה, את חברותיה ואת כל המשפחה לדוגמני צילומים ליום אחד.

נהוג בדרך כלל לצלם את הבוק כמה שבועות לפני מועד האירוע עצמו, ולאחר מכן להציגו בקבלת הפנים של האולם על מנת שהאורחים והחברים יוכלו להתרשם, לצפות לחתום ולכתוב ברכות על גבי התמונות.

סטודיו לצילום בוק בת מצווה

בימים טרופים אלה, צילום אלבום תמונות לבת מצווה כבר אינו פשוט כפי שניתן לחשוב; היום לא מספיק לשכור צלם וללכת לים בכדי לצלם כמה תמונות שקיעה טובות והביתה, כיום הסטנדרט שנוצר הוא לשכור ולהצטלם בסטודיו מאובזר הכולל אפשרויות שונות ומגוונות – אביזרי צילום מתקדמים, רקעים משתנים, עריכות פוטושופ, תאורה ועוד.

כמו כן, ישנה גם האפשרות לשכור את צוות הסטודיו ולצאת החוצה לנופים ולוקיישנים אחרים וכך ליהנות מהמקצועיות של הסטודיו בכל מקום ובכל נוף.

 

איך עובד סטודיו לצילום של בוק בת מצווה

נהוג להפגיש את צוות הצילום ואת המצטלמים לפני יום הצילומים בכדי “לשבור את הקרח” ולתת לילדה להרגיש נינוחה ומשוחררת. לאחר מכן ממשיכים לצילומי ניסיון בכדי לבנות קשר טוב של הצלם והמצטלמת. קשר זה הוא המפתח ליום צילומים טוב ופורה.

חשוב לדעת, הצילומים עצמם אורכים מספר שעות ולכן מומלץ להצטייד במיטב הבגדים שהילדה אוהבת, אביזרים שונים כגון משקפי שמש, קישוטים לשיער, תכשיטים ועוד, וכמובן חשוב להגיע עם אנרגיה והמון מצב רוח טוב ומשוחרר.

בכדי לעמוד בדרישות הילדה ובכדי שתוכלו להתגאות בעוד 20 שנה כמה יפה וחמודה היא הייתה, אתם מוכרחים לבחור במקום איכותי ומקצועי שמסוגל להעניק לכם את החוויה והתוצרת הטובים ביותר שיש. לכן, אתם בהחלט מוזמנים להשאיר פרטים כאן באתר אספוסה, ואנו נחזור אליכם עם הצעה וכל הפרטים הנוספים שתצטרכו לדעת.

השאירו פרטים ותכף חוזרים אליכם:

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם:

היחס האישי, העין האמנותית והגישה האינטימית לכל אירוע, מבטיחים שגם הסיפור שלכם יתועד לעד, ביד מקצועית ובהרבה אהבה. מומחי אספוסה מביאים עמם ניסיון

מאמרים

בוק בת מצווה בחוות סוסים

בוק בת מצווה הוא ללא ספק אחד המשימות המאתגרות יותר לכל נערת בת מצווה, הרי כל אחת הייתה רוצה להרגיש דוגמנית ליום אחד ולהצטלם יום שלם עם אביזרים שונים, תלבושות ומגוון אקסוסוריז בלוקיישנים נבחרים.

בוק בת מצווה בטבע

אם זה בוק בת מצווה בטבע, בחוף הים, בסטודיו, בחוות סוסים, ביער, בבריכה כצילומי מים, בפארקים, במקומות עתיקים ובכלל בכל מקום אפשרי.