בוק בת מצווה לדוגמא

כאשר ילדה מגיעה לגיל 12, גיל בת המצווה, היא הופכת בן רגע מילדה ביישנית וחמודה, לכוכבת הוליוודית שכל הפלאשים ותשומת הלב מופנים כלפיה. בוק בת המצווה הוא הסיבה העיקרית לכך: הילדה מתכנסת לימי צילומים מיוחדים ומקצועיים ממש כפי שמצטלמות היום דוגמניות וכוכבות.

בוק בת מצווה לדוגמא

בוק בת מצווה טוב ומקצועי אמור להכיל מספר מרכיבים משמעותיים: ציוד וצוות מיומן, לוקיישנים מדליקים ומיוחדים, סטודיו מאובזר וחדיש, אקססוריס שונים לילדה ולשאר המצטלמים, שירותי איפור ועוד דברים נוספים שיפורטו בהמשך.

ציוד וצוות מנוסים הם בראש ובראשונה: בכדי שהאלבום תמונות יהיה בעל ערך מוסף, שונה וייחודי חייב להיות קשר טוב ונינוח בין המצטלם לצלם, וזוהי עובדה הידועה בכל עולם הצילומים –  מבת מצווה ועד השער של פנאי פלוס. בנוסף לכך על הצלם להכיר את הילדה מקרוב, לגלות מהם התחביבים שלה ומהי אוהבת ולתת לכך ביטוי ויזואלי הולם בתמונות.

לוקיישנים – איפה נצלם את הבוק?

בנושא הלוקיישנים ישנן מספר אפשרויות: ניתן לצלם במקומות מיוחדים וקסומים ברחבי הארץ שמציעים מגוון סוגים של נופים מרתקים כגון מדבר, חוף הים או הירוק הנפלא של הצפון. כמו כן בנות רבות מעדיפות סטודיו מקצועי שמכיל אביזרים מתקדמים, תאורה ואפקטים וכמובן עריכות בתוכנות שונות כמו פוטושופ.

סטודיו צילום איכותי צריך להעביר לבת שלכם את החוויה המיוחדת והאישית בשבילה, ולכן גם הוא צריך לספק את כל התלבושות, האביזרים וכמובן גם שירותים שונים כמו איפור מקצועי.

בוק בת מצווה דוגמאות נוספות

בסופו של דבר הבוק אמור להתרכז בכלת השמחה ולכן היא גם זו שנותנת את המילה האחרונה.
הילדה יכולה לבחור בין צילומים רגילים ומיוחדים שיכולים לכלול את תחומי העניין העיקריים שלה: למשל אם היא אוהבת לרכב על סוסים, ניתן לצלם בחוות סוסים, או אם היא שחיינית אז אפשר לצלם בבריכת שחייה. הגמישות היא שם המשחק במתן השירות של צילומי בוק בת מצווה.

הצילומים של הבוק בדרך כלל אורכים מספר שעות ולכן מומלץ להגיע מוכנים מראש: כדאי להביא בגדים מהבית, אביזרים שונים שנחוצים כמו משקפי שמש או תכשיטים אישיים, והכי חשוב להגיע מלאי אנרגיות, עם גישה חיובית ומצב רוח טוב ומשוחרר.

מה עושים עם הבוק אחר כך?

הבוק הוא בעצם אלבום תמונות מיוחד שמשמש כמזכרת מרגשת וייחודית למשפחה. נהוג ברוב האירועים להציג לראווה את הבוק בקבלת הפנים של אולם האירועים לעיני המוזמנים וגם ליצור מתמונות נבחרות קליפ או מצגת שתוצג במהלך האירוע עצמו. כמו כן נערות רבות מעלות את התמונות לפייסבוק שלהם או לכל מקום אחר בו ניתן לדחוף תמונות, להשוויץ בהם ולהתגאות.

בכדי להשלים לגמרי את החוויה המרגשת של הבת מצווה, אתם מוכרחים לפנות לצילומי בוק תמונות מקצועי. השאירו פרטים באתר אספוסה ונחזור אליכם עם כל המידע והתשובות שתצטרכו לדעת כל הנושא.

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם: