מחירי בוק בת מצווה

אף ילדה לא תסתפק בלהיות הנסיכה בבת המצווה שלה, היא רוצה להיות המלכה. כל תשומת הלב, כל האהבה, ה-SpotLight הוא עליה ובשבילה. אחד הדברים שהופכים את חגיגות בת המצווה למיוחדות ואחת המזכרות הטובות והמרשימות ביותר – היא בוק. אך מה המחירים ובמה זה כרוך?

בוק בת מצווה מחיר לפי גודל והשקעה

לכל בוק יש את הסגנון שלו והייחודיות שלו, הכל תלוי באופי של הילדה וברצונותיה. המחיר נקבע לפי כמות העמודים שיהיו בבוק, שעות הצילום, איכות החומרים והכריכה ועוד. באספוסה ניצור עבור החוגגת בוק מדהים בסגנון אמנותי, וינטאג', או נושא אחר לבחירתה. נצלם אותה בתוך סטודיו ו/או בלוקיישנים נבחרים – ליצירת בוק מגוון. הצלמים המוכשרים שלנו יתעדו את הילדה במגוון זוויות ופוזות מחמיאות.

נעשה הכל כדי לענות על רצונותיה של כלת השמחה, אך אם היא מתקשה להחליט – נשמח להציג בפניה עבודות קודמות שלנו – מגוון של בוקים בכל סגנון, כדי שתוכל להחליט יותר בקלות. חשוב לנו להדגיש גם, כי יחד עם רצונותיה של הילדה, בשום מצב לא נציג אותה בתמונות באופן לא הולם או פרובוקטיבי, סשן הצילומים ייעשה בנוכחות ההורים ולשביעות רצונם.

כשמזמינים בוק בת מצווה מחירים הם קריטיים

כמו שאמרנו, ישנם סוגים וסגנונות רבים ליצירת בוק. מחיר הבוק נע בדרך כלל בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים, תלוי בכמה תמונות מדובר, באביזרים בהם משתמשים בצילומים, באם תרצו בוק מודפס ו/או דיגיטלי, במשך זמן הצילום, בצילומי פנים או חוץ, במספר התמונות שיעברו עיבוד מיוחד ובסוג הכריכה והעמודים. כמובן שלכל סטודיו יש סטנדרטים משלו וקריטריונים אחרים לתמחור.

אנו עובדים עם מיטב אנשי המקצוע בתחום העריכה והעיצוב, כך שגם תהליך עיבוד התמונות, עריכתן בתוכנות מחשב, עיצוב כריכת האלבום וכל שאר תהליך הפקת הבוק יבוצעו בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

בוק בת מצווה כמה עולה באספוסה?

שוטטו באתר, בקרו בגלריות והתרשמו מצילומי הבוקים ומהסרטונים. שבו עם הילדה החוגגת כדי להבין מה בעצם אתם והיא רוצים מהבוק, איך הוא ייראה ומה הוא יישדר וצרו איתנו קשר באתר או טלפונית. נשמח לתת לכם עצות ולהזמין אתכם לפגישת היכרות והתרשמות. שיהיה במזל טוב!

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם: