צילום בוק בת מצווה

אלבום תמונות של הילדה לכבוד בת המצווה, הידוע יותר בכינויו הלועזי ה"בוק", נהפך בשנים האחרונות לנורמה חברתית והוא הכרחי וחשוב לא פחות מאולם האירועים שבו נערכת החגיגה. ישנם מספר החלטות ונסיבות שמומלץ לקחת בחשבון בבחירת סוג ומיקום הצילומים של הבוק.

בוק בת מצווה בחוץ

כאשר בוחרים לצלם את הבוק בחוץ ישנו היתרון הברור והמשמעותי של בחירת לוקיישנים מיוחדים ובעלי נוף ואווירה ייחודית ושונה, כמו חוף הים או המדבר. אך ישנה חשיבות רבה באיזו עונה של השנה מצלמים: צילומים בקיץ עלולים להיות מציקים מעט בעקבות חמסין ולחות גבוהה ואליו צילומים בחוץ בחורף מוגבלים בעקבות גשם או חוסר ראות טובה.

459261-tb-0-79

אם כך, העונות הטובות ביותר לצילום הן עונות המעבר, סתיו ואביב. הנוף המיוחד של הסתיו שמביא עמו עלי שלכת ואווירה רומנטית הוא מושלם לצילומים ונותן תאורה מעולה לצילומים. באביב לעומת זאת, הפריחה המלבלבת והיפה מוסיפה מימד של צבעוניות ומעניקה אווירה של חג ביום הצילומים.

 

 צילום בוק בת מצווה בחוץ

גם בעונות אלו ישנם כמה חסרונות: רוח חזקה מדיי או אלרגיות נפוצות עם שינוי מזג האוויר עלולים לפגוע בימי הצילומים ולעקב אותם.

צילומי בוק בת מצווה בסטודיו

459283-1-85היתרון הבולט ביותר הוא כמובן שאין כל משמעות לעונה ומזג האוויר אינו פקטור, ולכן ניתן לצלם את האלבום בסטודיו, בכל אחד מן הימים בשנה. אמנם החיסרון בסטודיו הוא שהאווירה וההרגשה של צילום במקום מיוחד כמו הים כנראה יחסרו, אך האביזרים והציוד האיכותי שקיים בסטודיו מקצועי לצילום, כגון פוטושופ ואמצעי תאורה מתקדמים, מפצים על כך ומעניקים לצילומים אופי שונה ומיוחד.

בוק בת מצווה עם סוסים כדוגמא לצילומים בחוץ

הרעיון שעומד מאחורי הבוק הוא בעצם לתת ביטוי לאישיות האינדיבידואלית של כל ילדה דרך התמונות שבאלבום. למשל צילום בוק בחוות סוסים הוא אופציה ייחודית היכולה לשרת היטב כל ילדה שאוהבת לרכב על סוסים או סתם כי היא אוהבת אותם ובא לה להצטלם איתם.

היכנסו לבוקים ואלבומי בת מצווה שונים באתר על מנת לצפות בדוגמאות, השאירו פרטים ונציגינו ידאגו לחזור אליכם עם ההצעה המשתלמת והטובה ביותר בשבילכם.

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם: