צילומי בוק לבת מצווה

אירוע הבת מצווה מסמל את המעבר לגיל מצוות , הגיל שבו הילדה כבר נכנסת לגיל הנעורים ומקבלת עליה את החובות והזכויות של גיל הנעורים. אירוע בת המצווה הוא האירוע שבו חוגגים את המעבר החד הזה, באירוע הזה נערות רבות בוחרות להראות במלוא יופיין, בוחרות להפוך לכוכבות ליום אחד, הן לובשות בגדים ממיטב האופנה, תהיה להן תסרוקת מעוצבת למשעי, וכבר לא סתם צמות ילדותיות, ביום זה מותר להן גם להתאפר כמו האמהות שלהן, ועוד .

yeshavira (462)

אחד המרכיבים של כל אירוע בת מצווה, של המאה ה-21 הוא בוק בת מצווה, המציג את הנערה בתמונות יפות בעלות אופי תוסס צעיר, מרגש ומושך.

אם פעם צילום בוק היה נועד לשחקנים, או לדוגמניות, הרי שהיום צילום בוק הוא עניין שבשגרה עבור כל נערה שעומדת לחגוג בת מצווה, והוא שונה לגמרי מצילום בוק לשחקן המעוניין להציג את יכולותיו וכישוריו, או מצילום בוק של דוגמנית המעוניינת להציג את המראה היפה שהטבע העניק לה. מי מכם שאירוע בת המצווה מתקרב אליו בצעדי ענק, והוא מעניין לדעת עוד קצת על בוק לבת מצווה, הנה כמה טיפים מועילים:

T_BZ3627

· חשוב לבחור צלם מנוסה ומיומן שיש לו ניסיון רב בתחום של צילומי בוק לבת מצווה. לא כדאי למהר לצלם הראשון שייתן לכם את המחיר הזול ביותר. צלם בוק עם ניסיון ומיומנות יודע שצריך להיות עם סבלנות וסובלנות לבנות שלעתים מתביישות במהלך תהליך הצילום, הוא גם יודע היכן הכי כדאי לצלם את התמונות, עבור כל נערה ונערה. במהלך סגירת החוזה עם הצלם כדאי לברר היטב מה כוללת החבילה שהוא מציע, ומהן העלויות של השדרוגים השונים.

· חשוב לקבוע יחד עם הבנות את הקונספט – לפני תחילת תהליך הצילומים חשוב לקבוע איזה קונספט יהיה לבוק, האם זה יהיה בוק עם קונספט של טבע, או אולי עם קונספט של ים, או אולי בוק עם קונספט של נסיכות או קונספט של מערב הפרוע. כל נערה תוכל להתפרע כאן לפי השיגעון הפרטי שלה.

· חשוב להיות עם המראה הטוב ביותר- הבוק הוא המזכרת שתהיה לנערה המתבגרת מגיל הנעורים, הבוק ישאר כמזכרת המציגה את הנערה בעת כניסתה לגיל הנעורים, לכן כדאי להשקיע כמה שיותר בבגדים, בתסרוקת, באביזרים ועוד, כדי שהנערה תיראה במיטבה, ותרגיש שהיא לובשת את הבגדים הכי טובים והכי יפים ושהיא עם התסרוקת הכי מרשימה.

אז לאחר שהכנתם לילדה אלבום דיגיטלי שכולל בתוכו את כל מה שעבר עליה מהיום שנולדה עד גיל שנה, ולאחר שהאימא עשתה לעצמה אלבום הריון, כעת לאחר שעבר קצת יותר מעשור מגיע לנערה שתהנה מתמונות מרשימות מרגשות ויפות שיישארו לנצח בבוק.

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם: