טראש דה דרס בים המלח

אחד המקומות הנפלאים בתבל גבישי המלח המים הכחולים יוצרים פריימים מושלמים יש הזדמנות להתפרע וליצור צילומים מיוחדים ♡

צילומי טראש דה דרס הם ללא ספק אחד המשימות המהנות ביותר לבני זוג, הרי המשימות הרבות של החתונה הכוללים ריצות, פגישות עם ספקים, מסע ומתן בחירות מרובות הם ללא ספק מתישים, אך כאשר מדובר בצילומי טראש – מדובר בהנאה אחת גדולה.

צילומי טראש דה דרס בים המלח

נופיה הקסומים של ים המלח מביאים אליהם זוגות רבים המעוניינים ליצור צילומים יפיפיים עוצרי נשימה, הרי לבל נשכח כי מדובר בנופים קסומים הכוללים חוף מדברי לצד מי הים הכחולים והלובן של המלח שיוצרים נופים המשתלבים היטב עם שמלת הכלה ובכלל עם ההרגשה הרומנטית הקסומה של בני הזוג. זוגות רבים מגיעים מכל קצוות הארץ להצטלם בנופי ים המלח וליהנות מתמונות קסומות ורומנטיות.

מה חשוב לדעת לפני שמגיעים לצילומים?

דבר ראשון תתכוננו להנאה רבה, אך כמובן שחשוב להגיע לצילומים משוחררים, למרות שמדובר בתקופה די מלחיצה, אך עליכם לדעת כי המצלמה קולטת הכל, כן גם עייפות וחלץ. לכן, חשוב לישון מוקדם טרם יום הצילומים וכמובן להגיע רעננים. בגדול ההכנות ליום הצילומים אינן מרובות, הרי כל שעליכם לעשות הוא לארגן לוקיישן מעניין, כזה שיעזור לכם להוציא תמונות מרהיבות, לכן בגדים איפור וכמובן הרבה מצב רוח.

לאחר כל התכנונים, חשוב להיצמד להוראות של הצלם, הוא יכוון אתכם להגיע לפוזות מוצלחות, כך ייצאו לכם תמונות מוצלחות. מה שעוד חשוב הוא – לבחור בצוות צילום המתמחה בצילומי זוגיות, כך הצוות יוכלל לכוון אתכם ללוקיישנים שווים שמהם נשקף נוף מרהיב ביותר.

חווית צילום הטראש בנופי חופי ים היא ללא ספק מהנה ובים המלח תוכלו למצוא נופים רבים, אם זה נוף של מדבר, של ים, של הלובן של המלח, מקומות עתיקים ובכלל יצאו לכם תמונות מרהיבות – באחריות!

השאירו פרטים ותכף חוזרים אליכם:

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם:

היחס האישי, העין האמנותית והגישה האינטימית לכל אירוע, מבטיחים שגם הסיפור שלכם יתועד לעד, ביד מקצועית ובהרבה אהבה. מומחי אספוסה מביאים עמם ניסיון