טיפים לבחירת צלם לבת מצווה

בוק בת מצווה נהפך בשנים האחרונות למעין חובה והוא בעל משמעות גדולה עבור הילדה החוגגת: היא משקיעה בו את מירב מאמציה; בוחרת תלבושות ססגוניות, מתאפרת, מעצבת את השיער, ובוחרת את הקונספט והמקום המתאימים ביותר בכדי שהאלבום יהיה מקורי, יפה ומרגש. לפניכם מספר עצות וטיפים לצילומי הבוק המושלם.

בחירת צלם בוק בת מצווה

בחירת הצלם הינה משמעותית מאוד. צלם איכותי יכול לעשות את ההבדל בין תמונה טובה לגרועה, בכך שהוא יידע לצלם בזווית המחמיאה ביותר, או בתאורה הנכונה והמתאימה בהתאם ללוקיישן והשעה. מומלץ לבחור לא רק בצלמים טובים וכישרוניים, אלא לבדוק שהם מתמחים או לפחות בעלי ניסיון רב של צילומי בוק בת מצווה. בקרו בגלריית הבוקים שלנו

צלמי בוק בת מצווה – צלם או צלמת?

כמו כן אולי כדאי לקחת בחשבון גם את מין הצלם: ישנן בנות שירגישו פחות נינוחות ומשוחררות כאשר מצלם אותן גבר, ואילו אישה יכולה להתחבר אל הילדה בצורה טובה ויעילה יותר. מחיר הצלמים – באשר מינם יהיה – הוא בטווח די דומה ולכן חשוב לבחור צלם או צלמת שאיתם מרגישים את הכימיה הטובה ביותר.

האפשרויות השונות של צילומי בוק בת מצווה

ישנם 2 אופציות ליום צילומים: בסטודיו או בחוץ. צילומי חוץ בדרך כלל מגוונים יותר ומספקים לוקיישנים מרתקים ומיוחדים כמו חוף הים, פארק ירוק ועוד, אך הם די תלויים במזג האוויר של העונה בו מתקיימים הצילומים. מה עוד שיש צורך בציוד ייעודי ולעיתים גם בצוות נוסף, מה שעלול לגרום להשקעה כספית נוספת ויקרה.

צילומים בסטודיו נערכים בדרך כלל בחדר סגור ומקצועי שבו ניתן להחליף רקעים, תלבושות ואביזרים שונים וכמובן ישנה תאורה מלאכותית מיוחדת. כל ציוד הצילום כבר נמצא במקום וניתן לעשות שימוש בכל העזרים לצילום טוב ומושקע. זוהי אופציה נוחה במיוחד מכיוון שנמצאים במקום סגור וממוזג בו ניתן להחליף תלבושות בפרטיות ובמהרה, ושעת הצילום איננה פקטור משמעותי.

המועד והמיקומים המתאימים ביותר בשביל צילום בוק בת מצווה

עונות השנה מביאות עמן סטייל וסגנון הייחודים לכל עונה בנפרד:

בקיץ – האווירה קלילה וזורמת, וצילומים בשמש ובלוקיישנים קיציים (חוף הים או בריכה) מעניקים לבוק צבעוניות והרגשה כיפית ומשוחררת. עם זאת, החמסין והלחות כנראה יהוו בעיה לאיפור ולשיער ובכלל להרגשה דביקה ובלתי נעימה. מצד אחד השמש מטילה צללים בלתי מחמיאים לפנים אך מצד שני אפשר לנצל את קרניה החמימות ליצירת דרמטיות עם צל מכוון.

בחורף – חשוב מאוד לא לקבוע צילומים ליום גשום וסגרירי וכמובן לא ביום קריר בו הרוחות חזקות מאוד. באביב – עונת מעבר מושלמת לצילומים, הן מבחינת אווירה רקע וסגנון והן מבחינת תאורה מצויינת ליום צילומים פורה. בסתיו – עלי השלכת והשמיים המעוננים קלות מקנים תחושה רומנטית והבוק מקבל גוונים מדהימים ומיוחדים.

אם ברצונכם לדעת עוד פרטים או לשאול כל שאלה הקשורה לצילומי בוק בת מצווה, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בעמוד יצירת הקשר שלנו ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

רוצים לראות קבצת תמונות? כנסו לעמוד הגלריות לבוקים שלנו