ימי גיבוש לעסקים – איך מצלמים נכון?

ארגון והפקת ימי גיבוש מעולם לא הייתה משימה פשוטה. צריך לתאם מול המון ספקים וגורמים על מנת לייצר יום מוצלח שכולם יהנו ממנו. במהלך יום הגיבוש העובדים יהנו מאטרקציות, חוויות, משימות משותפות וכמובן ארוחה מפנקת. אנו חיים בעולם שבו מה שלא מתועד אינו קיים ולכן חשוב מאוד שנתעד ונצלם את יום הגיבוש ואף נציג את התמונות על הקיר במשרד כדי שכל מי שיבקר שם יראה כמה אנחנו משקיעים בעובדים שלנו.

איך לארגן יום גיבוש מוצלח?

על מנת לארגון יום גיבוש מוצלח יש לבחור את החברה הנכונה על פי המלצות, המיקום בגוגל, הרפרטואר, המקצועיות, הוותק וכמובן גם המחיר. ניתן לשלב פעילות גיבוש ODT עם מגוון אטרקציות מרגשות כמו טיולי ג'יפים וטרקטורונים, טיסה בכדור פורח, הפלגה בים התיכון, ביקור בייקב, ביקור באתרי מורשת היסטוריים ועוד. חשוב גם לבחור לוקיישן מעניין שאפשר לשלב בו סיור מודרך.

למה צריך לארגן יום גיבוש?

אין כמעט ארגון או חברה שלא מארגנת יום כיף שנתי לעובדי החברה ויש לכך סיבות מגוונות.
שחיקה – בישראל עובדים יותר קשה מברוב מדינות העולם והאוחז השחיקה גדול. לעיתים כשמוציאים את כל העובדים ליום או סוף שבוע של כיף, יש השפעה על מצב הרוח של העובדים והרעננות שלהם.
גיבוש צוות – במהלך העבודה כל עובד עסוק בשלו ולא תמיד נוצרים קשרים משמעותיים בחברה. קשר אישי בין העובדים משפיע על דבקות במטרה משותפת ומחזק את הערבות ההדדים בין העובדים.
הרגשה טובה – חשוב לתת לעובדים שלכם תחושה שאתם משקיעים בהם ומעריכים את עבודתם. ארגון יום גבוש הוא אחת מהדרכים להביע את זה.

חשוב שתהיה מזכרת

אם כבר השקעתם וארגנת יום כיף, חשוב שתהיה מזכרת ראויה שתוכלו לתלות על קיר מיוחד במשרד. כל מבקר ואורח יתרשם מהאווירה המשפחתית שלכם, מהצוות המלוכד וההשקעה בעובדים. זו תהיה גם אחרת ההזדמנויות היחידות בהם תוכלו להצטלם יחד כל עובדי החברה, שמחים ומאושרים.
לשם כך חשוב שהצילום יהיה מקצועי ואיכותי, כזה שיתעד את הרגע באופן האותנטי ביותר. ביקשו מחברת ההפקת שלכם שתארגן לכם צלם מקצועי שיכול לעמוד במשימה.צילום טוב לכולם

צילום איכותי יוטב גם לחברת ההפקה

הציעו לחברת ההפקה להשתתף איתכם במימון צלם מקצוע לאירוע. חברה להפקת ימי גיבוש יוכלו להשתמש בתמונות לצורכי השיווק שלהם. אתם תקבלו פרסומת לחברה שלכם בחינם וגם תחסכו בעלויות הצילום.

איך בוחרים את הצלם?

כל צלם שמכבד את עצמו מנהל אתר עם תיק עובודות מסודר שתוכלו להתרשם מהצילום שלו. אנו ממליצים לבחור צלם שכבר צילם אירועים מסוג זה בעבר. במידה ויש לכם המלצות מחברים ומכרים או מחברת ההפקה, יש לכך ערך לא מבוטל. אנו מציעים בנוסף לדבר עם הצלם בטלפון ולהתרשם מהטמפרמט שלו. צלם טוב הוא צלם שיודע להקשיב ולמצוא את הרגע הנכון ובזמן הנכון להיות מכוון עם העדשה, הזווית והפוקוס על מנת לתעד רגע אמיתי בחיים שלנו.