צילום כנסים

צילום כנסים עם אספוסה

עורכים אירוע עסקי, כנס, אירוע השקה או אירוע חברה ומעוניינים לתעד אותו בצורה המקצועית ביותר שניתן? אספוסה מעמידה לרשותכם צוות מקצועי אם לצילום סטילס ואם לצילום וידאו ומבטיחה לכם תוצאות מוצלחות ביותר.

צילום כנסים, אירועי השקה ושאר אירועים עסקיים באספוסה.

כל מי שמנהל חברה או בית עסק או עומד בראש ארגון, ואין זה משנה אם גדולים או קטנים, מודע לחשיבות שישנם לתדמית ולמוניטין. בימינו התדמית והמוניטין הם הכל ופעמים רבות יש לעבוד די קשה על מנת ליצור אותם, ואולי אף קשה יותר – על מנת לשמר אותם.

כנסים, אירועי חברה והשקות – הם רק חלק מהאירועים שחברות ועסקים עורכים וברוב המקרים נוצר רצון או צורך לתעדם באמצעים מקצועיים. לתיעוד מעין זה יש יתרון מהותי – בתמונות או בסרטי הוידאו ניתן יהיה לעשות מאוחר יותר גם שימוש מסחרי או שיווקי, אם על ידי יצירת סרטון תדמית, העלאתם לאתר הבית וכדומה.

כמו כן, אירועים מעין אלה, בהם משקיעים לא מעט, הן מבחינת תכנון ההפקה ויישומה והן מבחינת תקציב – חשוב לא פחות גם שיתועדו. כיום, אם לא נותר תיעוד של האירוע – זה כמעט כאילו הוא לא התקיים.

כמו שכולנו נוהגים לשכור את שירותיו של צלם או צוות צילום לחתונה, לבר/בת מצווה, לברית/בריתה או כל אירוע משפחתי פרטי אחר, רק הגיוני שנעשה זאת גם כאשר מדובר באירוע עסקי.

חברת אספוסה עוסקת הן בתיעוד והן בצילום אומנותי של כל סוגי האירועים – צילום אירועים משפחתיים או חברתיים וכן צילום אירועים עסקיים כמו צילום כנסים וצילום אירועים שהחברה עורכת לעובדיה או למנהליה.

באספוסה אנו מקפידים לערוך הכרות ראויה עם הלקוח, לשמוע מהם רצונותיו וציפיותיו, כך שכאשר אנו מגיעים לאירוע עצמו ומספקים שירותי צילום כנסים, צילום אירועי השקה או כל אירוע אחר – אנו מגיעים מוכנים ככל שניתן ומוודאים שהעבודה תיעשה ללא פשרות, מכל הבחינות ותוך שימוש באמצעים וציוד מתקדמים במיוחד.