בוק דוגמנות

book15צילום הוא מצד אחד עניין טכני שמצריך ידע והבנה, מצד שני יש גם לא מעט אלמנטים נוספים שלהם חשיבות ומשמעות רבה בדרך לתוצאה, כמו יצירתיות ואמנותיות. כך שלמעשה מדובר בתחום בו לא די בטכניקה טובה ומקצועיות אלא גם בכישרון ודמיון, כאשר שילוב הולם ומוצלח בין שניהם הוא העיקר.

באספוסה מחכה לכם צוות מנוסה שנמצא שם כדי לספק לכם מענה ראוי מכל הבחינות – ציוד מתקדם, תוך שימוש במבחר חידושים טכנולוגיים ומגוון פלאשים ותאורות. יחס חם והקפדה על הענקת שירות בהתאם, ליווי אישי, תפאורה, העמדה וכמובן עיבוד ועריכה ברמה גבוהה במיוחד.

בין השירותים שאנו מציעים תוכלו למצוא

בוק דוגמנות – אם יש לכם שאיפה לעסוק בדוגמנות וזקוקים לתיק עבודות מחמיא שיוצר ונערך במקצועיות, וגם אם אתם סתם רוצים להשתעשע עם הרעיון ולהתנסות בסשן צילומי אופנה כדי שיהיו לכם תמונות מושקעות ומוקפדות, לשמור למזכרת, מודפסות, בתור אלבום דיגיטלי או כדי לחלוק ברשתות החברתיות.

תוכלו להגיע לסטודיו, לרשותכם יעמדו ספריות ומאפרות מובילות, שיסייעו לכם להתכונן לצורך ההפקה ולהיראות הכי טוב book11שרק אפשר לקראת התהליך. לאחר מכן יעבוד עמכם צלם שידריך, ייעץ וילווה אתכם כדי להוציא מכם את המיטב.

בוק לבר או בת מצווה – אם אתם עומדים לחגוג את הגעתכם למצוות או אם אתם הורים שמעוניינים לתת לילדים שלהם מתנה ייחודית שהיא גם מזכרת נפלאה מתקופה שלא תשוב, אחת האפשרויות שהולכות והופכות נפוצות הן תיעוד חד פעמי ויצירתי של בני הנוער בבוק לבר מצווה או בוק לבת מצווה , אם בסטודיו ואם בלוקיישנים מיוחדים.

הזדמנות מצוינת להנציח רגעים קסומים, לתת לאישיות לבוא לידי ביטוי, ומאוחר יותר ליהנות מאלבום שיישאר אתכם לאורך זמן, גם שנים רבות לאחר מכן, תמונות יפות ובאיכות ללא פשרות, כאלה שתתגאו בהן ותשמחו לחלוק.

תיעוד אומנותי של אירועים – חתונה, בר או בת מצווה, ברית/ה, יום הולדת וגם אירועים עסקיים כמו השקות, כנסים, ערבי חברה ושאר הפקות. כאשר חשוב לכם שהתוצר יהיה יותר מתיעוד ויזואלי של המתרחש, שיעביר כראוי את האווירה והתחושות, בדרך אומנותית ומלאת קסם.

צילום מוצר או סרטוני תדמית – מנהלי חברות וארגונים, בעלי בתי עסק ונותני שירות שמעוניינים ביצירת קטלוג, סרטון תדמית או בתמונות לאתר האינטרנט לצורך פרסום, שיווק וקידום מוצר או שירות, מוזמנים להסתייע בנו ולוודא שהתוצאות יהיו ללא דופי ויעמדו בכל הציפיות.

צילומי פורטרטים, הריון וילדים – כל מי שחפץ לתעד את אותם רגעים, את תקופת ההיריון, את בני המשפחה או הילדים, נשמח ללוות אתכם בתהליך, לצלם אתכם בסטודיו או מחוצה לו כדי שבסופו תוכלו ליהנות מתמונות נהדרות שאפשר להדפיס ולסדר באלבום, לשמור במחשב, לשלוח ולהעביר לקרובי משפחה וחברים.

 book25

כיצד לבחור במיטב – הצעה פשוטה אך משתלמת

חשוב לזכור, שלפני שניגשים להחלטה עם מי לעבוד, כדאי מאוד להתעניין קצת ולהתוודע אל ההיצע והאפשרויות כלומר, לסקור, לבקר באתרי אינטרנט של אנשי המקצוע, לבחון את העבודות, ולבחור לאחר התרשמות נאותה. כמו בתחומים אחרים, לא כולם באותה רמה, ולכן הסטנדרטים והאיכות משתנים.

אספוסה לשירותכם, אנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו מענה מקצועי לכל צורך, פרטי או עסקי. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מסורים שעוסקים בתחום כבר זמן ארוך, לאחר שצברו ידע וניסיון רב וניתן לראות ולחוש בכך בתוצאות.

אנחנו פועלים בכל רחבי הארץ, כאשר העיקרון שמנחה אותנו הוא להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר שרק אפשר, צפו בתמונות ובסרטונים, פנו אלינו בטלפון או על ידי מילוי דף יצירת הקשר ונשמח לערוך הכרות.

לצפייה בגלרייה – בוק דוגמנות