צילום בת מצווה

מזל טוב!!! בתכם הגיעה לגיל המצוות!
גיל 12 הוא גיל מיוחד ואנחנו בטוחים שאתם מתכננים את מסיבת הבת מיצווש כבר זמן רב. הכל צריך להיות מושלם ומיוחד בשבילכם. מסיבת בת המצווה היא האירוע שמציין את המעבר מילדות לבגרות ואנחנו רוצים להיות שם ולשמור את כל הרגעים המרגשים האלה בשבילכם! צילום בת מצווה בנגיעה אישית ועין נדירה לפרטים המיוחדים, אנחנו נתעד ונשמור עבורכם את האירוע לעד.

בוק בת מצווה

סוף סוף עומדים לחגוג את בת המצווה במסיבה גדולה, לא משנה כמה חוגגים ישתתפו במסיבה, רק המשפחה, החברים הקרובים או אולי כל השכבה. אנחנו רוצים להזמין אותך ל יום צילומים כייפי , מרגש ומלא חיוכים! אנחנו ממליצים להצטלם בחייק הטבע ובמקומות נוחים, אבל אפשר להצטלם גם בסטודיו במקרים של ימי חורף גשומים. במהלך יום הצילומים נעבור בין לוקיישנים שונים ונחליף תלבושות ואביזרים, כמובן שנתאים איפור עדין למי מכן שתרצה.
התמונות מלוטשות ועוברות עריכה באיכות וסגנון ממש כמו במגזיני אופנה.
את התמונות נשלב באלבום הבוק שלך ובו גם ניתן להשאיר מקום לברכות בו חבריך ומשפחתך יכולו לכתוב, ולאחל לך מכל טוב.

קליפ בת מצווה

אנחנו יודעים שכל ילדה רוצה לעשות קליפ מיוחד שלא דומה לשום קליפ אחר. אנחנו רוצים להזמין אותך ליום צילומים מיוחד ואישי. אחרי שנקבע פגישה ובה נלמד ביחד עם ההורים מה את אוהבת, מה השאיפות ומה החלומות שלך ונתאים תסריט מיוחד רק לך, אנחנו נדע למצוא את כל האביזרים הדורשים לקליפ ולתפאורה ונצא לדרך. את קליפ הבת מצווה תוכלו להקרין במסיבת הבת מצווה וכמובן להיזכר ברגעים היפים האלה בכל עת.

קליפ בת מצווה – שיר from Esposa Photo on Vimeo.

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם: