איפה כדאי לעשות בוק לבת מצווה

מיקומים מדליקים לצילום בוק בת מצווה

ישנו יום אחד בחיי בחורה, שבו היא מרגישה כמו נסיכה אמיתית – פלאשים נוצצים סובבים אותה, היא מתלבשת בשמלות היפות והאיכותיות ביותר והיא מקבלת יחס מיוחד ממשפחתה וחבריה. הגיל הזה הוא גיל בת המצווה (12), ומלבד אירוע מפוצץ ומדליק באולם, אלבום התמונות של כלת האירוע הוא מרכיב בעל חשיבות ומשמעות גדולה.

איפה לעשות בוק לבת מצווה

השאלה היכן לעשות את הבוק היא חשובה: אפשר לעשות את הצילומים בסטודיו מקצועי סגור או לצאת החוצה לאוויר הפתוח ולצלם את האלבום כולו תחת כיפת השמיים.

צילום מחוץ לסטודיו הוא פופולארי מאוד בקרב נערות רבות, כיוון שהוא מאפשר גמישות ושינוי אווירה מצילום לצילום. כמו כן, צילומים בנופים מגוונים מעניקים לאלבום כולו סגנון משוחרר וקליל, שניתן להרגיש אותו בשפת הגוף של המצטלמת. החיסרון העיקרי של צילום בחוץ, הוא התלות הגבוהה שיש בעונות השנה ובמזג האוויר שעלול לפגוע בימי הצילום וזרימתם.

בוק בת מצווה, צילום - אספוסה צלמים

אופציה אחרת היא צילומי בוק בסטודיו. למרות שקשה להתחרות באוויר נעים ושמש חמימה בחוץ, ישנם אלו המעדיפות להצטלם בסטודיו מקצועי, ולקבל חווית צילום מקצועית ואמיתית, ממש כמו הכוכבות האהובות עליהן: אביזרי צילום מתקדמים, תאורה ייחודית, אקססורייז רבים לשימוש המצטלמת, איפור, ואפשרויות לצילומי קונספט הייחודיים למקום מקצועי המתמחה בצילום.

מקומות לצילום בוק בת מצווה

אם בחרתם לצלם בחוץ, מבחר הלוקיישנים והמקומות המיוחדים שמתאימים לצילום הוא אדיר: מנופים ירוקים וקסומים בפארקים ואגמים או בצפון הארץ הפורח, חופים ושקיעות רומנטיות בים ועד לאווירה כפרית בחוות סוסים, מספר האפשרויות העומדות בפני המצטלמת מגוון וכל אפשרות מציעה סטייל שונה בכל צילום.

גם בחירה בסטודיו מקצועי לצילומים במקום סגור טומנת בחובה אפשרויות שונות, כיוון שבימינו קיימים עשרות מקומות מקצועיים ואיכותיים בכל הארץ, המתמחים בצילומים לכל האירועים.

האלבום ישאר איתכם לכל החיים, לכן – כדאי וחשוב שתשקיעו מאמץ ומחשבה יצירתית, כך שתוכלו בעתיד הרחוק להביט אחורה ולקבל זיכרונות נעימים מתקופה מיוחדת של ילדות אהובה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, ואנחנו כאן באתר אספוסה נדאג לתת לכם את המענה המהיר והטוב ביותר לכל שאלה בכל נושא.

בקרו בעמוד צילום הבת  מצווה שלנו וגלו רעיונות חדשים