צילום חתונות

אנו בסטודיו אספוסה מאמינים שצילום חתונות, הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה האינטימית של הזוג המאושר. גם אחרי מאות חתונות ומאות זוגות מרוצים חשוב לנו להצדיק את האמון שניתן בנו, ואנו נמשיך לדבוק בתפיסת העבודה המנצחת שלנו: אתם הזוג המתחתן, ואנו אנשי המקצוע שילוו אתכם במהלך הערב; אתם תאהבו ותשמחו, ואנו ננציח עבורכם את רגעי האושר; אתם ‘תקרעו את הרחבה’, ואנו נהיה לצדכם, בלתי מורגשים, ונמלא את המצלמה בהנאה, בהומור וביופי.

מה הופך את אספוסה למובילים בעולם צילום החתונות?

תמונת כלה מחזיקה את קישוט העוגהשני צלמים לכל הפחות – צוותי הצילום שלנו נערכים בהתאם לממדי האירוע המתוכנן כדי להבטיח ששום דבר לא יחמוק מהעין.

הקשבה לבני הזוג – שיחה מעמיקה עם הזוג המאושר היא חלק בלתי נפרד מבניית מערך הצילומים. צוותי צילום החתונות שלנו יבינו מכם מהו סגנון העריכה המועדף עליכם, מה חשוב לכם לתעד, אילו שירים אתם אוהבים וכיו”ב.

ציוד מתקדם – רעיונות מעולים ואירוע מרהיב דורשים צילום בטכנולוגיה מובילה וחדשנית המושלמת לצילום חתונות – כדי שגם הנכדים יגידו “וואו” בעוד שלושים שנה…
כישרון – מעבר ליכולות הטכניות, בראש ובראשונה צילום הוא אמנות. הצלמים שלנו רואים בכל אירוע הזדמנות ליצור, להפתיע, לרגש ולשמח – וניגשים בכישרון ובמיומנות אל מלאכת הצילום והעריכה.

לכל חתונה הסגנון שלה, לכל זוג הדרישות והבקשות שלו – ואנו כאן כדי להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. מסיבה זו אנו מחזיקים מצלמת DSLR חדשנית, ההופכת את סרט החתונה שלכם לחוויה ברמה אחרת!

השאירו פרטים ותכף חוזרים אליכם:

מאמרים

צלם לחתונה קטנה

חתונה קטנה בהרכב מצומצם, היא אמנם, קטנה, אך לגמרי לא אמורה להיות ייחודית פחות מכל חתונה אחרת, בכל סדר גודל אחר. גם בבחירת הצלם, חתונה קטנה היא לחלוטין איננה סיבה מספקת לאלבום תמונות פחות ממושלם!

הכל על צילום חתונה

אין דבר מרגש יותר מלראות זוג מאוהב עומד תחת החופה ומבטיח לאהוב האחד את השנייה לנצח נצחים עד שהמוות יפריד ביניהם. חתונה היא אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ומביא לא מעט אנשים להזיל דמעה במהלך הערב הזה.