הכול על צילום חתונה

אין דבר מרגש יותר מלראות זוג מאוהב עומד תחת החופה ומבטיח לאהוב האחד את השנייה לנצח נצחים עד שהמוות יפריד ביניהם. חתונה היא אחד האירועים המרגשים ביותר שיש ומביא לא מעט אנשים להזיל דמעה במהלך הערב הזה. צילום חתונה איכותי ידע לתפוס בדיוק את כל אותם הרגעים המיוחדים הללו שישארו מתועדים לנצח ויהיו באמת בלתי נשכחים.

אז מה מייחד צילום חתונה מצילום אירועים אחרים? הרי כל התחלה חדשה היא סיבה למסיבה; הולדת בן, המעבר מילדות לבגרות, הכניסה למוסד הנישואים וכיוצא באלה. ובכל זאת, יש כמה דברים שמבדילים את האירוע הזה מכל השאר.

JenifferOffer3

צילום חתונה בשלבים

בצילום של חתונה יש כמה וכמה שלבים והוא לעולם איננו מסתכם במקום אחד או בסוג אחד של צילום. הצילומים הראשונים שנעשים בערב החגיגי הזה הם בדרך כלל צילומי הכלה בסלון הכלות יחד עם המאפר ומעצב השיער שלה. על הצלם להגיע כמה שעות לפני החתונה, לרוב בשעות הצהריים אל הסלון ולפצוח בסדרת צילומי איפור, לבישת שמלת הכלה, התסרוקת וכו'. השלב הזה תמיד מסתיים בכניסה המרשימה והמרגשת של החתן המיועד המתבונן באשתו לעתיד לראשונה בשמלת הכלה שלה.

כנעט כל זוג היום בוחר להוסיף לאלבום כמה צילומים רק שלהם בלבוש החגיגי באיזשהו מקום מיוחד; בטבע, בבית החם או בכל מקום אחר בעל משמעות עבורם. כאן ממשיכה עבודתו של הצלם שידריך אותם כיצד לעמוד ובאילו תנוחות כדאי להנציח את המעמד החד פעמי הזה.

כעת הגיע שלב החתונה! ראשונים הם כמובן צילומי קבלת הפנים. כאן יצטלם הזוג עם כל בני משפחתו הקרובים והרחוקים וגם עם החברים. ההתרגשות אדירה וכולם ממתינים בציפייה לרגע החופה הגדול והגורלי. המשך הערב יכלול צילומים של טקס החופה, האוכל ולא נשכח את המסיבה שתמשך עד השעות הקטנות של הלילה.

צילום חתונה – כן וידאו או לא וידאו?

לא מעט זוגות מתחבטים בשאלה האם יש צורך בצילומי וידאו עבור החתונה שלהם. אין ספק שסרט וידאו ערוך היטב יוסיף המון וישלים את אלבום התמונות שתקבלו מהצלם. צילום וידאו ידרוש בדרך כלל צלם וידאו אחד בלבד בנוסף לצלם הרגיל ולא כדאי לוותר על ההזדמנות לתעד בעוד דרך מיוחדת את החתונה שלכם. את הסרט תקבלו בכמה עותקים כדי לתת גם להורים.

גל וליאור – תקציר חתונה from Esposa Photo on Vimeo.

צילום חתונה עושים רק באספוסה צילום אירועים! פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף והצעות מחירון צילום חתונה לאירוע שלכם…