למה חשוב להיות מעורבים בעריכת סרטון הוידאו של האירוע שלכם?

הזמנתם צלם וידאו מקצועי לתעד את החתונה שלכם? עכשיו תורכם לומר את האמירה שלכם בעריכת הוידאו

החתונה הסתיימה בשמחה ובהתרגשות רבה. אתם עכשיו באופוריה כמה שעות לאחר כל השעות הרבות שהשקעתם בהכנות לקראת החתונה, ולאחר כל ההשקעה הכספית באירוע המרגש. עכשיו אתם כבר יכולים לפרוק את כל המתח הנפשי והלחץ שהייתם בו בשבועות שלפני החתונה שהרי עברתם בשלום את האירוע השמח והמרגש.

לשמחתכם כל האורחים נהנו, הכל דפק כמו שעון, כל אנשי המקצוע הגיעו בזמן, כל האורחים אמרו לכם שהאוכל היה טעים, וכולם גם התרגשו והתלהבו לאחר שראו איזה קליפ חתונה מקורי ומרגש הפיק עבורכם הצלם, כזה שמספר את סיפור אהבתכם בהומור ובצחוק. וגם האטרקציות שבחרתם לחתונה היו מקוריות, מלהיבות ומסקרנות, בקיצור הכל עבד.

ומה לגבי סרטון הוידיאו של החתונה, האם אתם צריכים לשבת בחיבוק ידיים בבית, ולחכות שעורך הוידיאו יערוך את הסרטון על דעת עצמו? או שאולי כדאי לכם להיות אקטיביים, ולדרוש להיות מעורבים בתהליך של עריכת סרטון הוידיאו של החתונה?

מי מכם שרוצה שסרטון הוידיאו של החתונה יהיה בטעם שלכם, ולא לפי הטעם של עורך הוידאו, כדאי לו לפנות אל מי שהיה אחראי על צילום וידאו לחתונה שלכם, ולדרוש ממנו להיות שותפים לתהליך עריכת הוידיאו, כך תוכלו להסיר מהסרטון קטעים שלא מוצאים חן בעינכם, או לדרוש שלא יהיו בסרטון אפקטים שאתם לא אוהבים.

חשוב לדעת שכל צלם וידאו יש לו גמישות אחרת בנוגע למעורבות בני הזוג בעריכת סרט החתונה, יש צלמים שהם נוקשים ואינם מוכנים לאפשר לבני הזוג להיכנס לטריטוריה המקצועית שלהם, אולם צלמים אחרים מבינים היטב את הרצון של בני הזוג שהתחתנו, ומאפשרים להם להיות מעורבים בתהליך העריכה של סרטון הוידיאו. המעורבות שלכם יכולה להתבטא בכמה אספקטים שהם:

· האם יש קטעים שהייתם מעדיפים להוריד ? האם יש קטעים שלדעתכם גורעים מאיכות סרטון הוידיאו ? האם הייתם רוצים שיהיה קטע מסוים בהילוך איטי ? או אולי הילוך מהיר?

· איזו מוזיקת רקע אתם מעדיפים שתהיה לסרטון הוידיאו שלכם? האם יש קטעים בסרטון שהייתם רוצים שיהיה להם מוזיקה ספציפית?

· האם יש אפקטים של עריכה שאתם ממש לא אוהבים ולא רוצים לראות בסרטון הוידיאו ?

אלו הם כמה דוגמאות לאפשרויות שלכם להשפיע על מראהו הסופי של סרט הוידיאו של החתונה שלכם, כעת כל שנותר לכם, הוא לפנות אל עורך הוידאו של החברה שצילמה את החתונה שלכם, ולבקש ממנו להיות שותפים ברמה כזו או אחרת, בתהליך העריכה כי הרי בסופו של דבר הסרט הוא שלכם.