צילומי חתונה מקצועיים

הדבר שכל הזוגות ממתינים לו בציפייה דרוכה לאחר החתונה שלהם הוא אלבום תמונות מעוצב שיתעד עד כמה יפים ושמחים הם היו. צילום חתונה יכול להרים או להפיל את האירוע הגדול שלכם ולכן לא כדאי להמעיט בערכו או לחשוב כי אין צורך להשקיע בו כמו שמשקיעים בגן האירועים או בחברת הקייטרינג. קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור את האלבום המושלם והבלתי מתפשר.

חוץ2 (188)

צילומי חתונה – חיפוש אחר צלם מקצועי

צלם ראוי הוא צלם שיש לו ניסיון רב בצילום אירועים, וחתונות בפרט; כדאי שיהיה לו את החוש המיוחד לתעד את הרגעים הקטנים והמרגשים שיש בכל מאורע משמח ולעשות זו ביצירתיות וברגישות. בקשו לראות תיק עבודות של כל צלם שתפגשו, עיברו עליו ביסודיות ונסו לבדוק האם אתם מתחברים לסנגון הצילום שלו, האם התמונות יצאו באיכות טובה, האם יש ניצול טוב של האור וכדומה.

חברים שהתחתנו לפניכם וודאי ישמחו להמליץ לכם על צלמים מקצוענים ואם אין לכם כאלה, תמיד אפשר למצוא שירותי צילום לאירועים באתרי האינטרנט של חברות ההפקה השונות וצלמים עצמאיים. בכל מקרה, אל תתפשרו על הצלם הראשון, היו סבלנים…

חופה וכתובה05_ (159)

צילומי חתונה – מה תלוי בכם?

למרות שהכשרון והאיכויות של הצלם שבחרתם בעלי חשיבות מכרעת עבור החתונה שלכם, יש כמה דברים שאתם בעצמכם תוכלו לעשות על מנת לסייע לו לעשות את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר.

  • היו רגועים ואדיבים – למרות שזו עלולה להיות משימה בלתי אפשרית בערב הכניסה שלכם אל מוסד הנישואים, נסו להרגע, לחייך ולהנות מהערב הזה. גם לצלם וגם לכם יהיה הרבה יותר נחמד אם התמונות יצולמו באופן טיבעי ונינוח ולא מאולץ או עצבני.
  • קחו את הזמן – השתדלו להיות במקום האירוע מספר שעות לפני הגעת שאר המוזמנים ובני המשפחה שלכם. כך לא תהיו בלחץ שאוטוטו הסבתא או הדודים ידרשו להצטלם אתכם ולגזול מהזמן של התמונות שלכם לבד.
  • תמונות במיקום ייחודי – זוגות רבים בוחרים לצלם את התמונות הזוגיות שלהם לפני קבלת הפנים במיקום שונה מגן האירועים, כמו על חוף הים או ברחוב הומה אדם. מה שלא תעשו, שימרו שלא ללכלך את השמלה והחליפה, והשתדלו להמנע מלעשות זאת במקום רחוק מדי מגן האירועים שלא להתקע בפקקים מתישים ומלחיצים.

זקוקים לשירותי צילומי חתונה מקצועיים ואיכותיים? יש לנו בשבילכם 3 מילים: אספוסה צילום אירועים! אצלינו תמצאו צילום ועריכת וידאו, צילום חתונות, צילום לחברות ועוד המון הפתעות.