צלם חתונות

מתכננים את יום חתונתכם? מחפשים צלמי חתונות מוכשרים ומקצועיים? ברוכים הבאים לאספוסה!

חוץ02 (47)

חשיבותו של הצלם במהלך החתונה

אין ספק כי אחד הימים המרגשים והמשמעותיים ביותר בחייו של כל זוג וזוג הינו יום כלולותיו. למעשה, אירוע החתונה הוא אירוע כה משמעותי, עד שמרביתנו מבלים חודשים ארוכים בתכנונו לפרטי פרטים, החל מבחירת מתחם האירועים והמנות אשר יוגשו במהלך האירוע וכלה בבחירת שמלת הכלה ומעצב השיער.

על כן, שכירת שירותיה של חברת צילום מקצועית ואמינה, אשר תשכיל לתעד כל רגע ורגע במהלך האירוע ותעמוד לצידם של בני הזוג ומשפחתם, היא אינה דבר של מה בכך והיא מצריכה מעקב אחר הכללים הבאים:

מקצועיות

יש לוודא כי חברת הצילום נחשבת למקצועית ולאמינה בכל קנה מידה. לשם כך, כדאי לערוך חיפוש אינטרנטי תחת שמה של החברה ולהיחשף אל תגובות וחוות דעת של לקוחות העבר שלה.

תיק עבודות

בעת הפגישה עם נציגי חברת הצילום, כדאי לבקש לראות תיק עבודות של החברה, אשר יכלול הן צילומי סטילס ובן צילומי וידאו ממגוון אירועים וממגוון שלבים באירוע, החל מהצילומים המקדימים וכלה בצילומי החגיגה שאחרי החופה.

תוכנית עבודה

יש לבנות עם נציגי חברת הצילום תוכנית עבודה מפורטת אשר תכלול בתוכה את כל ההיבטים השונים של האירוע. למשל – שעת תחילת הצילומים המקדימים, כמות הצלמים, התוצרים הסופיים אשר יגיעו לידי הלקוח ועוד.

צלם חתונות מחיר

אחד הגורמים החשובים ביותר לכל לקוח ולקוח הוא כמובן מחיר עבודת הצילום. בעוד שישנם צלמים מסוימים המציעים לקהל לקוחותיהם מבצעים והנחות כאלה או אחרות, צלמים אחרים נוהגים לגבות סכומים גבוהים במיוחד בעבור עבודתם.

באופן טבעי, סוגיית צלם חתונות מחיר אכן צריכה להשפיע על ההחלטה לשכור את שירותיה של חברת צילום זו או אחרת אולם, יש לזכור כי מדובר בערב חד פעמי המצריך את עבודתו של צלם מקצועי, מנוסה ואמין.

צלם חתונות מחיר – גורמים המשפיעים על גובה מחיר עבודת הצילום

ישנם גורמים רבים המשפיעים רבות על מחירה של עבודת הצילום בחתונה:

כמות הצלמים

ישנם זוגות המעוניינים לשלב באירוע שלהם כמה שיותר צלמים בו זמנית. לעומת זאת, ישנם זוגות אחרים המעוניינים בצלם סטילס אחד בלבד. בעוד שזוגות המעוניינים בצלם אחד ידרשו לשלם סכום כסף נמוך יחסית, זוגות המעוניינים בכמות גדולה של צלמים ישלמו סכום גבוה יותר.

סוג הצילום

גורם נוסף המשפיע על המחיר אותו תדרשו לשלם בעבור צילום חתונתכם הינו סוג הצילום. לרוב, נהוג לשלב בהצעת המחיר הן צילומי סטילס והן צילומי וידאו. אולם, זוגות המעוניינים בצילומי סטילס בלבד יכולים להוזיל את הצעת המחיר אותה קיבלו.

התוצרים הסופיים

סוגיה נוספת המשפיעה אף היא על הצעת המחיר של צילום אירוע חתונה הינה התוצרים הסופיים בהם הזוג המעוניין. לדוגמא – מחירו של אלבום תמונות רגיל הינו לרוב זול יותר מאשר מחירו של אלבום תמונות דיגיטלי.

מהלך הערב

ישנם זוגות רבים המעוניינים להתחיל את צילומי החתונה החל משעת ההתארגנות לאירוע. לעומת זאת, ישנם זוגות אחרים המעוניינים לפגוש את הצלם במתחם האירועים עצמו. המחיר בעבור ליווי של צוות הצילום לאורך כל היום הינו גבוה יותר מאשר המחיר בעבור ליווי של הצוות אך ורק במהלך האירוע עצמו.

אספוסה – מה בתפריט?

אנו באספוסה נשמח ללוות אתכם ביום חגכם ולהעניק לכם את הטוב ביותר שיש לעולם הצילום המקצועי להציע. אנו רואים בעבודתנו כעבודת אומנות של ממש וגאים להשקיע בכל תמונה ותמונה אותה אנו מפיקים בעבור לקוחותינו.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית התמונות שלנו וליצור עמנו קשר בטלפון מספר 08-6991919.

בקרו גם בעמוד צילום החתונות שלנו

בקרו בעמוד גלריות תמונות חתונה שלנו