צלמים לחתונה – איך לעשות את הבחירה הנכונה

החבר, השכנה וגם בת הדודה שהתחתנה בדיוק בחודש שעבר המליצו לכם על צלם? עם המבחר הגדול שיש היום של צלמי אירועים, לא תמיד קל לעשות את ההחלטה הנכונה ולבחור בצלם אחד או שניים שיתעדו את האירוע הכה מיוחד שלכם.

קבלו כמה עצות לגבי בחירת צלמים לחתונות כאן באספוסה והתרשמו מהצילומים שלנו דרך האתר!

מה מנציחים צלמים לחתונות?

חתן וכלה מצטלמים לפני החתונהאירוע חתונה הוא אירוע ארוך שיש בו כמה וכמה חלקים עיקריים בדרך כלל; קבלת פנים שלאחריה טקס חופה מרגש, ארוחה גדולה, ריקודים, נישנושים ופרידה מהאורחים.

כל צלם חתונות מנוסה יודע לשים את הדגש על הרגעים החשובים באמת ולכן, על אף שהוא מצלם לא מעט תמונות, הוא יקפיד בעיקר על טקס החופה והצעידה אל החופה, החיבוקים והנישוקים עם בני המשפחה, הריקודים והשמחה.

כמובן שכאשר חושבים על עריכת סרט הוידאו של החתונה, אין תמיד צורך להכניס בו את האורך המלא של כל חלק באירוע, אך הצילום במַקום עצמו – בדרך כלל דואג לכלול את הכל מהכל כדי שלאחר מכן יהיה עם מה לעבוד ואת מה לקצר ולערוך מבלי להשמיט שום דבר חשוב.

 הזוגות שלנו מדברים על אספוסה

צלמים לחתונה – אילו תכונות כדאי שיהיו להם?

  •  לפני שבוחרים צלמים לחתונות, חשוב מאוד לראות אלבומים קודמים שהם צילמו וערכו ואפשר גם לשוחח עם כמה זוגות שהזמינו את שירותיהם בעבר. לכל צלם יש סגנון משלו ואתם עלולים למצוא שאינכם מתחברים לצלם מסויים אלא דווקא לאחר.
  •  אין לשכוח כי הניסיון גם הוא משחק תפקיד חשוב בבחירת צלמים לחתונה, שכן צלם מנוסה ידע כצד להתמודד עם תקלות לא צפוית בקלות, יגיע מצויד במצלמה רזרבית לכל בעיה שלא תצוץ, ובעיקר לא יפספס את הרגש, האהבה, האווירה המיוחדת והקסם שבאוויר ביום החשוב ביותר בחייכם.
  •  עוד יש לציין כי לא כל צלמי החתונות עושים שימוש בכל סוגי המצלמות. יש כאלו שיבחרו לעבוד אך ורק עם מצלמות סטילס דיגיטליות מתקדמות, למשל, בעוד שאחרים עדיין יעדיפו את המצלמות הישנות יותר. כדאי לשאול מהן כוונותיו של הצלם לפני ההחלטה הסופית.

צילום וידאו או צילומי סטילס של אירוע לא שווים הרבה אם לא יודעים כיצד לערוך אותם לאחר מכן, בין אם מדובר באלבום תמונות ובין אם בסרט וידאו מיוחד. בעוד שיש צלמים שעריכה תהיה חלק בלתי נפרד מעבודתם והשירות הכללי שהם יציעו לכם, לא כולם יודעים גם כיצד לערוך ורצוי לבדוק האם שירותי העריכה כלולים במחיר ובחבילת השירותים.

אנו באספוסה נוכל להציע לכם חבילה משתלמת שתחסוך לכם את הכסף על פיצול צילום החתונה שלכם לכמה אנשי מקצוע. אנו נצלם בדרך המועדפת עליכם בהתאם לתנאים שבאירוע, נערוך את הכול וניתן לכם רק את היחס הטוב ביותר! ליצירת קשר טלפנו 08-6991919.