צלמי חתונות

אספוסה צלמי חתונות

מחפשים צלמי חתונות מומלצים? מכוונים אל שירותי צילום מקצועיים, אמינים, מוכשרים ואומנותיים? ברוכים הבאים אל אתר אספוסה! אנו נשמח ללוות אתכם בגאווה רבה ביום כלולותיכם ולהציע לכם את שירותי הצילום המתקדמים והמקצועיים ביותר כיום. אתם מוזמנים לגלוש באתר ולהתרשם מתמונות מעשרות חתונות שונות שצילמנו לאחרונה, הנה טעימה קטנה מתמונות שבוודאי ירגשו אתכם. הרגישה חופשיים ליצור קשר טלפונית או ע"י מילוי טופס יצירת הקשר ואנחנו נחזור אליכם מייד. הקפה עלינו!

הכנות (1)
לגלריית צילומים מקדימים

טראש דה דרס

0963 - Esposa
לגלריית תמונות חופה

outside0142
לגלריית צילומי חוץ

השאירו פרטים ותכף חוזרים אליכם

[contact-form-7 404 "Not Found"]

כיצד בוחרים צלמי חתונות מומלצים?

אנחנו יודעים באספוסה שהמשימות החשובות ביותר, אם לא החשובה ביותר היא בחירת צלם חתונה המושלם עבורכם. החלטנו לשתף אתכם בכמה טיפים שלנו, בכדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם בצלמים מקצועיים ומוכשרים, אלו הכללים שעליכם לעקוב:

תיק עבודות

בקשו מנציגי חברת הצילום להציג בפניכם תיק עבודות מגוון. בחנו היטב את הצילומים השונים המופיעים בתיק העבודות על כל פרטיהם – הרקעים השונים, הגוונים, הנופך האומנותי של הצילום ועוד. כך, תוכלו לקבל מושג אמיתי אודות מידת יכולתו של צוות הצילום להעניק לכם את הטוב ביותר.

ציוד הצילום

בררו מהו ציוד הצילום בהם משתמשים הצלמים. לשם כך, אנו ממליצים לכם לעשות סקר שוק קטן ולהיחשף לאמצעי הצילום המתקדמים בהם נוהגים צלמי אירועים מקצועיים ומומלצים להשתמש.

מספר הצלמים

ודאו מהי כמות הצלמים אותה מעמידה החברה לרשותכם. כמה צלמי סטילס? כמה צלמי וידאו? קחו בחשבון שככל שהאירוע שלכם גדול יותר, כך תזדקקו לצוות צילום גדול יותר.

אספוסה – חברת הצילום המובילה באירועים!

אנו באספוסה גאים לעמוד לצד לקוחותינו ולהעניק להם את שירותי הצילום המושקעים ביותר. אנו מאמינים בהענקת נופך אומנותי נוסף לכל תמונה ותמונה, לצד הענקת שירות אישי ואדיב לאורך כל הדרך.

צלמי חתונות מומלצים

רבות כבר נאמר אודות חשיבותו הגדולה של הליך תכנון חתונה. החל מרגע ההצעה ועד יום הכלולות עצמו, מרבית הזוגות מבלים לילות כימים בתכנון האירוע לפרטי פרטים. בין המשימות השונות אותן יש לבצע כחלק מהליך תכנון יום הנישואין ניתן למנות:

פנייה אל מתחמי אירועים שונים

אחת ההחלטות המהותיות ביותר בתכנון יום החתונה הינה בחירת מתחם האירועים המתאים. לשם כך, יש לפנות אל מספר גני ואולמות אירועים שונים ולבחון את התאמתם לקיום האירוע עליו תמיד חלמתם. בחינת מתחם האירועים כוללת את בדיקת גודל המתחם, סוג המתחם, שירותי הקייטרינג אותם הוא מציע, שירותי העיצוב ועוד.

בחירת שמלת כלה וחליפת חתן

לאחר בחירת מתחם האירועים המושלם וקביעת מועד לקיום החתונה, יש לפנות אל מעצבי בגדי חתן וכלה מומלצים ומוכרים. על מנת לאפשר למעצבי הבגדים לערוך את עבודתם על הצד הטוב ביותר, אנו ממליצים לכם לפנות אליהם בהקדם, כארבעה – חמישה חודשים לפחות לפני יום האירוע.

הזוגות שלנו מדברים על אספוסה

פנייה אל המועצה הדתית

יש לפנות אל המועצה הדתית בבקשה לפתוח תיק נישואין כשלושה חודשים לפני האירוע. אל המועצה הדתית יש להגיע יחד עם תעודות הנישואין של ההורים ושני עדים אשר יעידו על היותכם רווקים הכשרים להינשא.

בחירת תקליטן

לתקליטן המלווה את אירוע החתונה יש השפעה מהותית על מידת הצלחתו. לכן, כדאי לפנות אל תקליטן מומלץ אשר מסוגל לקלוע לטעמכם המוסיקאלי ולהעניק לאורחיכם מסיבה שמחה וקופצנית.

בחירת צלמי חתונות מומלצים

לצלמים המלווים את אירוע החתונה יש תפקיד חשוב במיוחד – הנצחת האירוע והנצחת ההתרגשות הגדולה והשמחה הרבה אשר ליוותה את אחד הימים המשמעותיים ביותר בחייכם. על מנת לוודא את מקצועיותם ואת שמם הטוב של הצלמים, הקפידו לבחור בצלמים מומלצים המחזיקים במוניטין חיובי.

אתם מוזמנים לקרוא המלצות אחרונות על אספוסה

בואו להפוך צילום לחוויה – צרו עמנו קשר: טל' 08-6991919 דוא"ל studio@esposa.co.il

השאירו פרטים ותכף חוזרים אליכם

[contact-form-7 404 "Not Found"]