צילום-מסחרי

מעוניינים ליצור קטלוג של מוצרים ברמה גבוהה? לצלם תמונות שיופיעו מאוחר יותר באתר האינטרנט של בית העסק או החברה? לצלם מוצר לצורכי פרסום או שיווק? באספוסה תמצאו מענה איכותי לצורך שלכם.

מהו צילום מסחרי?

צילום מסחרי כשמו כן הוא, נועד למטרות מסחריות. זה יכול להיות צילום מוצר צריכה כמו ביגוד, מזון, ריהוט, מוצרים מעוצבים או מוצרים לבית, זה יכול להיות צילום תכשיטים או פריטי אומנות ואלה יכולים גם להיות צילומי אופנה.

השימוש בתצלומים נועד לרוב ליצירת קטלוגים או עלונים, להעלאה לאתר האינטרנט של החברה או בית העסק או לפרסום ושיווק במדיה ובתקשורת.

צילום מעין זה חייב להיות מדויק ואיכותי במיוחד, אין מקום לטעויות, לפגמים או לרמה ירודה. צילום מסחרי הוא טכני בעיקרו, אך עם זאת – פעמים רבות מושם דגש רב גם על הצד האומנותי. ברוב המקרים על הלקוח ועל ספק שירותי הצילום לעבוד בשיתוף פעולה מלא על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר שניתן.

מה שאומר שללקוח ישנם צרכים, דרישות, רצונות וציפיות מסוימים, ועל הצלם או צוות הצילום לעמוד בהם תוך הקפדה על כל פרט ופרט, תוך שימוש בציוד חדשני, בטכניקות מתקדמות, בתאורה הולמת ולעתים גם באפקטים ייחודיים ואמנותיים. מדובר בתת תחום בצילום שעל הצלם או הצוות להתמחות בו ולהיות בעלי הידע והניסיון הדרוש.

צילום מוצר וצילום מסחרי באספוסה.

אספוסה עוסקת במתן מגוון שירותי צילום – צילום סטילס וצילום וידאו, צילום אירועים פרטיים ועסקיים, צילום אמנותי, צילום אירועי חברות, תיעוד אירועי השקה וסרטוני תדמית, צילום מסחרי וצילום מוצר. צוות הצלמים באספוסה הוא צוות מיומן ומנוסה שעושה הכל כדי לספק לכם שירות ללא פשרות.

אז אם אתם רוצים לצפות בתמונות כדי להתרשם מהעבודה שאנו עושים – אתם יכולים לבקר בגלריית התמונות והסרטונים פה באתר.

אם דרושים לכם אינפורמציה או ייעוץ מקצועי – ניתן לפנות אלינו ולקבוע עמנו פגישה, נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את מה שדרוש לכם.