המדריך המלא לבחירת קליפ בת המצווה שכולם ידברו עליו

חגיגת בת המצווה היא ציון דרך מהותי בחייה של כל בת, ההופכת רשמית מילדה לנערה ועושה את צעדיה הראשונים בעולם המבוגרים. קליפים לבת מצווה הפכו בשנים האחרונות למילה האחרונה בתחום, ובמובן מסוים, ניתן בהחלט לומר שקליפ לבת מצווה הפך לרכיב חובה של ממש.

על מה חשוב להקפיד בחיפוש אחר קליפ החלומות לבת המצווה?

טרנד הקליפים לבת מצווה שכבש את השוק שדרג את חגיגות בת המצווה הקלאסיות ללא היכר, אך במקביל, הפך את מלאכת ההפקה של קליפ ייחודי ובלתי נשכח למורכבת יחסית. בהנחה שבמהלך השנים האחרונות כבר ראיתם, שמעתם וחוויתם את כל האופציות האפשריות בנוגע לקליפ טוב, הרי שיש צורך בהשקעה מרובה, ביצירתיות וברמת מקצועיות גבוהה במיוחד במטרה להפיק קליפ שיכבוש את קהל בצופים, יגרום להם לצחוק מכל הלב, ואפילו יסחט כמה דמעות מצד הנשים היותר רגשניות בקהל.

איך עושים את זה?

חפשו קליפ יוצא דופן. כזה, שאיננו חוזר עלעוד עשרות קליפים שראיתם לאחרונה ואשר מציע לקהל חידוש שטרם פגש. המאפיין הייחודי של הקליפ יכול להתבטא בשנינות יתירה שתתפוס את הקהל ותרתק אותו, וגם תהפוך את חגיגת בת המצווה שלכם לשיחת היום בשבוע הקרוב. אם הכיוון הרגשי מדבר אל ליבכם יותר, תוכלו ללכת על קליפ מרגש ביותר, שיקלע לרובד הרגשי העמוק ביותר של כל אישה ובת בקהל הצופים.

וכמובן – אם כלת בת המצווה מתאפיינת בתכונה מסוימת שעשויה להפוך את הקליפ לייחודי, כמו קול יפה באופן יוצא דופן, למשל, תוכלו בהחלט לנצל את המומנטום ולהפיק קליפ המשלב שיר בביצוע מקצועי שלה. אם בת המצווה שלכם אלופה בציור, בגרפיקה, בריקוד, או בכל תחום אחר, או לחילופין,אם היא מנהלת אוסף יוצא דופן ומעורר עניין, חשבו על דרך מקורית בה תוכלו לשלב את נקודות החוזק האופייניות לה בקליפ, ועל הדרך – להפוך אותו לייחודי, שונה ומקורי.

אספוסה צלמים – קליפ ליובל from Esposa Photo on Vimeo.

 

דרך נוספת להפוך את קליפ בת המצווה של בתכם לבלתי נשכח, היא להצחיק את הקהל עד דמעות. גלי הצחוק שיסחפו את הצופים יהפכו את החגיגה שלכם לאירוע שכיף להיזכר בו בכל פעם מחדש.וכמובן – הניחו לכלת האירוע להביע את דעתה ולקחת חלק פעיל בתהליך התכנון של הקליפ, ככלות הכל – זהו יומה הגדול, ולעיתים קרובות, דווקא זווית הראייה הצעירה והתמימה משהו שלה עשויה לתרום רבות ולעשות את ההבדל.

כיצד בוחרים חברת הפקות לקליפ?

הדרך הטובה ביותר לבחירת איש מקצוע שיצליח להפיק את הקליפ שיקלע בול לטעמכם, היא התרשמות אישית מקליפים שערך בעבר. לאחר שתסננו את היצע המפיקים בהתאם לרמת הקליפים בהם צפיתם, התמקדו בחיפוש אחר המפיק שיבין אתכם בין השורות ויצליח להמיר את המילים, הרגשות והחלומות שלכם לרעיונות מבריקים ולביצועים גרפיים מרשימים.ככלל, מומלץ מאוד לבחור במפיק שיצור אתכם כימיה מידית, גם אם התעריף שלו יהיה גבוה יותר, שכן ה"קליק" המשותף בין מפיק הקליפ ללקוח הוא ערובה לשביעות הרצון המושלמת שלכם בסופו שלאירוע.

מזל טוב!