מתעדים את הברית בווידאו ובסטילס - Esposa

מתעדים את הברית בווידאו ובסטילס

 

אם אתם בהריון ויש לכם בן אשר עתיד להיוולד בקרוב, אתם וודאי נרגשים מאוד. לידה היא ללא ספק דבר מרגש ותוספת של תינוק חדש למשפחה היא דבר מפליא ומדהים עבור כל בני המשפחה. כאשר מדובר בלידת בן, מלבד ההתרגשות הטבעית והרגילה שמקורה בתהליך הלידה ובהצטרפות תינוק קטן וחדש למשפחה, ישנה התרגשות סביב האירוע היהודי- מסורתי הנחגג כ8 ימים לאחר שהבן נולד, הלא הוא ברית המילה. ברית מילה הוא אירוע המסמל את יהדותו של הרך הנולד וכיום, לא מעט יהודים, דתיים וחילוניים כאחד, עורכים את האירוע הזה ביום השמיני להיוולדו של התינוק.

כיצד מתכננים את אירוע הברית?

ישנם לא מעט אנשים אשר דוגלים במסורת ובאמונה שאין לארגן שום דבר באופן פרקטי בטרם התינוק נולד ולכן, לא מעט זוגות אשר יודעים שיש להם בן, לא מארגנים שום דבר הכרוך וקשור לברית המילה שלו, אלא לאחר שהוא נולד. הדבר הראשון שיש לעשות כאשר התינוק נולד ולאחר ששוכחת מעט סערת ההתרגשות הראשונית סביב לידתו היא לחשב מתי אירוע הברית יערך בהתאם ליום שבו נולד התינוק. לאחר מכן, בהתאם לתאריך, יש לבחור אולם אירועים או כל מתחם אירועים אחר, הרלוונטי לרצונכם ולטעמכם בכדי לחגוג בו את אירוע הברית. כמובן שמלבד המקום אשר בו יערך האירוע יש לדאוג למוהל אשר ימול את הרך הנולד, לקייטרינג איכותי, לאטרקציות שונות אשר אתם מעוניינים שיהיו באירוע הברית של בנכם כגון: בלונים, בר מתוקים ועוד, למוזיקה הרלוונטית עבור האירוע וכמובן לדבר החשוב ביותר- צלם לברית.

חשיבותו של צלם עבור אירוע ברית מילה

אירוע ברית מילה הוא אירוע מרגש וייחודי מאין כמותו. אין ספק שלא ניתן לסמוך על עצמכם או על בני משפחה שיתעדו באופן עצמאי את האירוע בכדי שתישאר לכם מזכרת ממנו. לכן, צילום ברית הוא דבר אשר חייב להתבצע על ידי צלמי אירועים מקצועיים. תיעוד הברית על ידי צילום וידיאו וצילום סטילס, הוא דבר חשוב מאוד הן עבורכם- לצורך מזכרת שתישאר לכם לאורך ימים ושנים מאירוע מרגש וחשוב זה והן כמובן עבור הרך הנולד, אשר עתיד לגדול ולרצות לצפות באירוע החשוב והמרגש ביותר בחיוו. על פי המסורת היהודית, בברית המילה נכנס התינוק בבריתו של אברהם אבינו והופך ליהודי מן המניין. ברית מילה היא ציווי אלוקי עבור כל אדם יהודי.

כיצד לבחור צלמים לברית?

כאשר מדובר בבחירת צלמים לאירועים או לברית, חשוב מאוד לבחור את הטובים ביותר בתחום זה, הן עבור צילום תמונות סטילס והן עבור צילום וידיאו. כיום יש לא מעט צלמי אירועים שונים אשר ניתן לבחור בהם לצורך צילום ברית, אולם, בטרם תבחרו בצלם כלשהו, חשוב לקבל עליו המלצות מראש מאנשים אשר בחרו בו עבור צילום אירוע הברית של בנם או כל אירוע אחר ויכולים להעיד כי מדובר בצלם מקצועי מאין כמותו, אשר נטמע במהלך האירוע ולא מהווה גורם מפריע כלשהו לאירוע במהלך עבודתו. רק לאחר שקיבלתם המלצות חיוביות על צלם וראיתם עבודת צילום שלו, תוכלו לבחור בו בלב שלם מתוך ידיעה כי הברית של בנכם תתועד בצורה הטובה ביותר.

חזרה לכל הפוסטים
רוצים לשמוע עוד פרטים? הזינו פרטיכם ומיד נחזור אליכם
אנא הזן מספר טלפון תקין

גלו את הצלמים שלנו

צילום אירועים - אייל  חדי
צילום אירועים - אייל  חדי

אייל חדי

צילום סטילס, אזור גוש דן, צפון, דרום, ירושלים, שפלה, שרון, אילת, חיפה והסביבה

צילום אירועים - אלדד שץ
צילום אירועים - אלדד שץ

אלדד שץ

צילום ווידאו, אזור גוש דן, שפלה, שרון, ירושלים, דרום

צילום אירועים - דותן מאור
צילום אירועים - דותן מאור

דותן מאור

צילום סטילס, אזור גוש דן, שפלה, שרון, ירושלים, דרום, אילת

צילום אירועים - ‫תומר פטיטו‬‎
צילום אירועים - ‫תומר פטיטו‬‎

‫תומר פטיטו‬‎

צילום ווידאו, אזור גוש דן, שפלה, שרון, חיפה והסביבה, צפון, ירושלים, דרום, אילת

צילום אירועים - דביר רוזן
צילום אירועים - דביר רוזן

דביר רוזן

צילום סטילס, אזור גוש דן, שפלה, שרון, חיפה והסביבה, צפון, ירושלים, דרום

צילום אירועים - מיכאל סיונוב
צילום אירועים - מיכאל סיונוב

מיכאל סיונוב

צילום ווידאו, אזור גוש דן, שפלה, שרון, חיפה והסביבה, צפון, ירושלים, דרום, אילת

צילום אירועים - אלדד לוגסי
צילום אירועים - אלדד לוגסי

אלדד לוגסי

צילום ווידאו, אזור גוש דן, שפלה, חיפה והסביבה, ירושלים, דרום

צילום אירועים - סהר צלם וידאו
צילום אירועים - סהר צלם וידאו

סהר צלם וידאו

צילום ווידאו, אזור גוש דן, שפלה, שרון, חיפה והסביבה, צפון, ירושלים, דרום

מתלבטים? רוצים לדבר איתנו?

הזינו מספר ומיד נחזור אליכם

פעם ראשונה?
הרשמו עכשיו לאתר ומצאו את הצלם
המושלם לאירוע שלכם!
הרשמה לאתר

התחברות לאתר