צילומים לאירועים

צילומים לאירועים

מתכננים אירוע משמעותי? מחפשים צלמי אירועים במרכז הארץ? להלן כל המידע אותו אתם צריכים לדעת אודות תכנון אירועים ואודות צילומי אירועים:

תכנון אירועים מא' ועד ת'

ההכנה לאירוע ובעיקר ההכנה לאירוע חתונה, היא חוויה מרגשת ומשמחת אך יחד עם זאת ממש פשוטה. על מנת להקל עליכם את התהליך כולו, אספנו בעבורכם מגוון טיפים ועצות שימושיות:

הכנות ראשוניות לאירוע חתונה

הדבר הראשון אותו יש לבצע לאחר הצעת הנישואין הינו בחירת תאריך בו ברצונכם לקיים את האירוע. במסגרת בחירת התאריך כדאי להתחשב בגורמים הבאים:

השפעת עונת השנה על מחיר החתונה

היות ותקופת הקיץ נחשבת לתקופה המבוקשת ביותר על ידי זוגות רבים, העלות הכוללת של חתונה הנערכת בחודשי הקיץ הינה גבוה יותר מאשר עלותה של חתונה הנערכת בחורף.

השפעת היום בשבוע על מחיר החתונה

גם ליום בשבוע בו נערך האירוע ישנה השפעה לא מעטה על מחיר החתונה. מכיוון שזוגות רבים מעוניינים להינשא לקראת סוף השבוע, מחיר אירוע הנערך בימים רביעי או חמישי הינו גבוה יותר מאשר מחיר אירוע הנערך בתחילת השבוע.

לאחר גיבוש תאריך יעד מסוים לקיום האירוע יש לפנות אל מספר מתחמי אירועים שונים, על מנת לבחון את מידת התאמתם לרצונות ולצרכים שלכם. במסגרת המפגש עם נציגי מתחם האירועים כדאי לברר כמה שיותר פרטים אודות מהות המתחם, מידת המקצועיות שלו, שירותי הקייטרינג שלו, שירותי העיצוב והוותק שלו.

הכנות מתקדמות לאירוע חתונה

לאחר בחירת מתחם האירועים וקביעת התאריך לאירוע יש לפנות אל מספר אנשי מקצוע שונים כגון צלמי אירועים במרכז, תקליטנים, מעצבי אירועים ומעצבי בגדים. על מנת להיות סמוכים ובטוחים כי בחרתם באנשי המקצוע המתאימים לכם ביותר, אנו ממליצים לכם לפגוש מספר אנשי מקצוע שונים.

הכנות אחרונות לקראת אירוע חתונה

כשלושה חודשים לפני האירוע עליכם לפנות אל הרבנות המקומית ולפתוח תיק נישואין. עובדי הרבנות יבקשו מכם להציג בפניהם מסמכים שונים כגון תעודת זהות ותעודת הנישואין של הוריכם. בנוסף, יהיה עליכם להביא עמכם זוג עדים גברים אשר יעידו על היותכם רווקים. המועצה הדתית תרשום את בקשתכם להינשא, תצוות לכם רב משיא ותתאם בעבור הכלה הדרכת כלות מסודרת.

כחודש לפני האירוע עליכם לשלוח את ההזמנות לחתונה למוזמנים. על מנת לוודא את הגעתם של האורחים, מומלץ לחייג אליהם באופן אישי כשבוע-שבועיים לפני האירוע.

בחירת צלמי אירועים במרכז

אחד הגורמים המהותיים ביותר בכל אירוע ואירוע הינו בחירת אנשי מקצוע מומחים ברזי צילומי אירועים. היות ובסיכומו של דבר, מדובר בערב אחד אותו לעולם לא תרצו לשכוח, הבחירה בצלם אירועים מוכשר ומהימן תאפשר לכם ליהנות ממזכרת יקרת ערך מהאירוע החשוב ביותר בחייכם.

בעת הפנייה אל צלמי אירועים במרכז כאלה או אחרים, עליכם לוודא כי מדובר באנשי מקצוע מומלצים, בעלי קהל לקוחות מרוצה ונאמן. לכן, אנו ממליצים לכם לבצע חיפוש אינטרנטי תחת שמו של הצלם וכך להיחשף אל חוות דעת אובייקטיביות אודות השירותים אותם הוא מעניק.

דגשים בבחירת איש מקצוע בתחום צילומי אירועים

ציוד הצילום בו משתמש הצלם

בכדי לקבל תמונות איכותיות, מקצועיות ואומנותיות, על הצלם לערוך שימוש באביזרי צילום מתקדמים ומשוכללים. בנוסף, על הצלם להתחייב להגיע לאירוע עם ציוד צילום חלופי על כל מקרה של תקלה או בעיה בציוד המקורי.

כמות אנשי הצוות

כל צלם, מוכשר ככל שיהיה, אינו מסוגל להנציח לבדו את כל אותם הרגעים המשמעותיים המתקיימים במהלך אירוע המכיל כמות עצומה של אורחים. על כן, וודאו כי צוות הצילום מורכב משני צלמי סטילס וצלם וידאו אחד לפחות.

ליווי מושלם במהלך האירוע

וודאו מהי שעת ההגעה של צוות הצילום ביום האירוע ותאמו איתם מראש את סדר היום בו אתם מעוניינים. לדוגמא – ישנם זוגות המעוניינים בליווי כולל של צוות הצילום החל משעות הבוקר המוקדמות וישנם זוגות אחרים המעוניינים לפגוש את צוות הצילום רק בעת הצילומים המוקדמים של האירוע. הקפידו לתאם מראש את שעת הגעת הצלמים ועגנו זאת במסגרת החוזה עליו אתם חותמים מולם.

התוצרים הסופיים

תאמו מראש עם צוות הצילום את התוצרים הסופיים אותם אתם מעוניינים לקבל לידיכם. בין התוצרים הסופיים האפשריים ניתן למנות: אלבום דיגיטלי, אלבום תמונות מודפס, סרט וידאו ערוך, קליפ קצר, אלבומי הורים, תמונות מוגדלות ועוד.

המלצות

וודאו כי חברת הצילום מחזיקה בכמות מכובדת של המלצות מצד לקוחות עבר מרוצים. בקשו מהחברה להציג בפניכם את ההמלצות וצרו קשר ישיר עם הממליצים במידת הצורך. אם חברת הצילום מהססת להציג בפניכם המלצות, סביר להניח שיש לה מה להסתיר.

אודות אספוסה

חברת הצילום אספוסה מחזיקה בניסיון מקצועי רחב וותק עצום בצילום מגוון רחב של אירועים. אנו מאמינים במתן השירותים המתקדמים ביותר לקהל לקוחותינו בהפיכת כל אירוע ואירוע ליצירת אומנות של ממש. אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית התמונות שבאתר וליצור עמנו קשר לתיאום עבודת הצילום בעבורכם.

לקבלת פרטים נוספים ותיאום פגישה ניתן לחייג לטלפון מספר 08-6991919.

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם: