צלם אירועים במרכז

שירותי צילום אירועים במרכז ובכל הארץ

נכון שאת הזכרונות הטובים שלנו מאירועים שונים בחיים ננצור תמיד בליבנו, אך גם היום, ועל אף כל התמורות הטכנולוגיות שמתחרשות ללא הרף, תמונה פשוטה היא עדיין הדרך הטובה ביותר לתעד חוויות ואנשים ולהנציח אותם בדרך באמת בלתי נשכחת.

חוגגים אירוע חשוב? כבר מצאתם תקליטן, אולם אירועים וקייטרינג, אך את הדבר החשוב ביותר השארתם לסוף? בואו למצוא את הצלם שלכם אצלנו באספוסה עוד היום. שירותי צילום אירועים במרכז ובכל הארץ.

צלם אירועים לחינה

צלם אירועים במרכז לחגיגות הכי מרגשות בחיים

כמה כיף שהחיים שלנו מלאים בהתרחשויות ואירועים משמחים המהווים סיבות מצויינות להפיק מסיבות עליזות. אותם האירועים הם ההזדמנויות שלנו לשמוח עם כל היקרים לנו ולשתף אותם ברגעים המרגשים ביותר שלנו.

אך עם כמה שהם נפלאים ומרוממים, גם האירועים הכי טובים מסתיימים בסוף. ומה נותר לנו מהם אז? הזכרונות שבראש, ובעיקר אלבום התמונות, הקליפים וסרטוני הוידאו שצילמו צלמים מקצועיים.

האם קיים הבדל בין אירועים מבחינת צילום אירועים במרכז?

צלמי אירועים מוצאים את עצמם באירועים שונים הנבדלים אחד מהשני בצורות רבות; יש אירועים שהם משפחתיים ופרטיים כמו חתונות או בריתות, אירועי בר מצווה או חינות, ולעומתם אירועי חברה כמו השקות של מוצר חדש, כנסים, אירועי תדמית ועוד ועוד.

כמובן שכל אירוע שכזה מצריך מהצלם התייחסות מעט שונה, על מנת שיוכל לתעד אותו בצורה הטובה והמדוייקת ביותר. חתונות, למשל, שמות במרכז העניינים זוג מאוהב, חתן וכלה העומדים תחת החופה ומתחייבים האחד לשנייה לאהוב ולכבד לנצח. גם אם החתונה עצמה גדולה ומרובת אורחים, הדגש מושם על האינטימיות שקיימת בין בני הזוג, בחום שהם מקרינים אחד לשנייה ורגעי האושר הקטנים שיש ביניהם גם כשאיש מלבדם לא מבחין בהם. צלם אירועים מוכשר ומנוסה בצילום חתונות כמובן יזהה את אותם הרגעים בקלות ויוכל להעביר אותם גם בתמונה.

בדרך כלל כאשר פותחים אלבום חתונה, ניתן לצפות שיהיו בו תמונות מהרגע בו החתן מתייצב לראשונה בסלון הכלות כדי לאסוף את כלתו היפהפה בשמלה הלבנה שלה, את קבלת הפנים המרגשת של האורחים, את הצעידה הרומנטית לחופה, טקס החופה עצמו ואת מסיבת הריקודים הפרועה אל תוך הלילה. כמובן שיש עוד הרבה סיבות טובות לצלם במסגרת האירוע הזה, אך אלו הן התמונות שכל צלם יודע שאסור לו לפספס בשום אופן.

אך מן הסתם לא כל האירועים הם אירועי חתונות וישנם כאלה שהם קצת פחות אינטימיים או רומנטיים, ולדוגמא אירוע בר מצווה: בר המצווה שמה במרכז את הנער הצעיר ואת כל משפחתו הקרובה, ההורים והאחים ואת השמחה והאושר שיש בכל המאורע הזה של עלייה לתורה ומעבר נכסף מילדות לבגרות.

חתן וכלה בצילומי חוץ

בדומה לבר מצווה, תמונות שנלקחו מאירועים כמו בריתות – סובבות הרבה סביב התינוק הרך וכן סביב המשפחה הקרובה והאורחים. אם כי בדרך כלל יש באירועים מסוג זה משהו מעט שקט יותר, שכן – ברוב אירועי הברית והבריתה לא עורכים מסיבה גדולה ורועשת, אלא ארוחה גדולה מלווה במוסיקה נעימה. אם מדובר בברית מילה שמתבצעת בזמן האירוע, הרי שאז מצופה מהצלם לתעד מקרוב את הנעשה, כמובן על פי דרישת ההורים והעדפתם האישית.

לאירועים עסקיים יש אופי שונה. הם רשמיים יותר ובדרך כלל פחות מרגשים, כשבמקרים רבים הצילומים צריכים להתמקד במוצרים כלשהם, בנאומים שמושמעים לקהל רב וכדומה. אופן הצילום והזוויות יהיו אז שונים, ובאופן כללי ההתייחסות לאירוע תהיה אחרת בהשוואה לחתונות או אירועים משפחתיים.

 

איך בוחרים צלם אירועים במרכז?

בחירה בצלם שלכם היא אחת ההחלטות היותר חשובות שתאלצו לבצע בעת תכנון אירוע. משום שיש היום לא מעט חברות שטוענות לספק שירותי צילום אירועים מקצועי, לעיתים קרובות אנשים נוטים ללכת לאיבוד ולשכוח מה חשוב באמת ומהם הקריטריונים המהותיים שצלמי אירועים אמורים לעמוד בהם.

לפני שנוגעים בנושאים כמו כשרון צילום, טכניקות ומיומנויות, רצוי לוודא שהצלם אוחז במצלמות מתקדמות מאיכות טובה ולא חוסך את כספו על חשבונן. אם אינכם מבינים דבר וחצי דבר בסוגי מצלמות, כדאי שלפגישה עם הצלם תצטיידו בחבר שמבין או לחילופין במישהו שיש לו ניסיון בצילום.

צלמים רבים דואגים להגיע לכל אירוע עם מספר מצלמות, לכל מקרה שלא יהיה. אם הדבר חשוב לכם, וודאו שאתם שואלים זאת כבר בהתחלה ולפני שהתחלתם להביט באלבומים שלו.

הדבר האחרון ולפני שניגשים לנושא של המחיר הוא קודם כל לבדוק האם יש ביניכם התאמה לצלם מבחינת אופי הצילום והסגנון שלו. בכדי שתוכלו לעמוד על הנקודה החשובה הזו, תצטרכו לפתוח כמה אלבומי תמונות וכן לצפות אולי בסרטון וידאו אחד או שניים כדי להביע דעתכם על העריכה.

אהבתם? מצויין. כעת תוכלו לעבור לשלב הצעת המחיר המיוחל. ודאו שהמחיר כולל את כל מה שנלווה לצילום האירוע עצמו ולדוגמא את עיצוב האלבום, עריכת הוידאו וכדומה.

מחפשים צלמים? בואו לפגוש אותנו.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לפגישת התרשמות ממגוון אלבומי התמונות המעוצבים שלנו כאן באספוסה ולקבל את כל הפרטים על צילום אירועים במרכז מכל הסוגים!

 

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם: