שתמונה שווה אלף מילים

לתמונות יש את הכוח המדהים להעביר מסרים בדרך ייחודית ששום הסברים או דיבורים יוכלו להחליף. גם אם תביטו באלבום התמונות שלכם שנים לאחר האירוע, תוחזרו בדיוק לאותה הנקודה בה נלקחה התמונה ותוכלו להזכר כיצד הרגשתם ומה היה הלך המחשבה שלכם באותו היום. צלמים לאירועים הם המומחים הגדולים שינציחו את כל הקסם שיש באירועים כמו חתונה, ברית או בר מצווה בתמונות מרגשות.

לא סתם אומרים שתמונה שווה אלף מילים…
חוץ02_ (155)

איך בוחרים צלמים לאירועים?

 

כאן ידרש סוג של מאמץ מבחינתכם. מציאת הצלם המושלם היא לא תמיד משימה פשוטה אך עם זאת איננה בלתי אפשרית. מה שחשוב לזכור הוא שיש להתרשם באופן אישי מהצלם (כמו גם מהדיג'יי) על מנת להרגיש את החיבור ביניכם, לדעת האם אתם באותו ראש והאם זה האחד שיצליח לפענח את "הסוד" הקסום הזה שיש ביניכם ולהעביר אותו דרך התמונות.

 

לצלם בעל ניסיון אמור להיות תיק עבודות לא מבוטל של אלבומי חתונות שהוא ערך, סרטי וידאו שהוא צילם וכדומה. אל תהססו לבקש לראות כמה אלבומים כדי לדעת האם הדרך בה הוא נוהג לצלם מקובלת ואהובה על ידכם.

סוגי צילומים ומצלמות

 

לצלם אירועים יש כמה וכמה אפשרויות לבחור מתוכן בכל הנוגע למצלמות, סוגים של סרטי צילום וכדומה. חשוב לשאול באילו מצלמות הוא מתכוון לעשות שימוש; מצלמה דיגיטלית? מצלמת פילם של פעם? זיכרו שלכל מצלמה יש מאפיינים אחרים לגמרי, יתרונות וחסרונות וחשוב שתבינו אותם על מנת לקבל החלטה שקולה.

 

בנוסף, בידקו האם הוא עומד להחליף בין מצלמות במהלך הערב או להסתפק רק באחת ואילו סרטי צילום ישמשו אותו לאילו מצבים במהלך האירוע. וודאו עם הצלם שהוא דואג לכמות מספקת של גיבויים לדיסקים שלו. אובדן תמונות הוא עוגמת נפש לא קטנה ולא הייתם רוצים להסתכן בכך.

 

צלמים לאירועים יש בשפע. תמיד כדאי לערוך סקר מסויים בין חברים או בני משפחה שקיימו אירוע לאחרונה, להשוות מחירים ובעיקר לא להחליט בלחץ ולקחת מספיק זמן מראש לצורך השלמת המשימה.

 

צלמי וידאו לאירועים

ישנם אירועים שסרט וידאו יהיה כמעט הכרחי עבורם בעוד שאחרים דווקא לא יחייבו צלם וידאו. אירועים גדולים כמו חתונות או בר מצוות רק ירוויחו מסרט מרגש שתוכלו להנות ממנו אחר כך יחדיו.

לא בטוחים שוידאו זה בשבילכם? מעוניינים לקבל פרטים נוספים והצעות מחיר אטרקטיביות? פנו אלינו עוד היום לאספוסה צילום אירועים וניגש ישר למלאכה!

גולשים שהיו בעמוד זה אהבו גם: